Автор Тема: Про доступне житло: не можу не по-боянити.  (Прочитано 699 раз)

Bodun

  • Ich bin Bodun.
  • ***
  • Сообщений: 17918
  • "Із сумом я дивлюсь на ваше покоління!" (с)

Кредити на «Доступне житло» отримають не всі
17 Березня 2012 p. 13:01
Іпотечної ініціативи Президента, можливість отримати дешеві позики можуть більше 10 тис. сімей.


За попередніми оцінками Мінрегіону, у разі виділення коштів на реалізацію житлово-іпотечної ініціативи Президента, можливість отримати дешеві позики можуть більше 10 тис. сімей, в першу чергу - пільгових категорій, які потребують поліпшення житлових умов.
 
Про це в інтерв'ю виданню «Дзеркало тижня. Україна» розповів міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Анатолій Близнюк.
 
«Для нас безумовний пріоритет - люди, які перебувають на обліку як ті, що потребують поліпшення житлових умов, пільгові категорії, молодь і пенсіонери. Це також професійні категорії, насамперед соціально значущі - сільські медики й учителі. За попередніми розрахунками, у разі виділення коштів можливе вирішення житлової проблеми для більше 10 тисяч сімей. Інші критерії - ще в процесі розробки», - повідомив Близнюк.
 
За словами міністра, для старту програми можна акумулювати щонайменше 1 млрд грн, і в першу чергу Міністерство буде пропонувати задіяти недобудоване житло.


Що ж це пільгові та особливо злиденні категорії, якщо, навіть без процентів взагалі, щоб віддати 500 тисяч кредитних грн. за 10 років треба показати дохід у 8500 грн. чистими щомісяця?



Я адекватник.

ЦеДзип

  • Гость
разводняк, выражаясь ызыгом президента  :-[