Автор Тема: Из твиттера о Херсоне  (Прочитано 692 раз)

Wіlga

  • Гость
Из твиттера о Херсоне
« : 17 Июль 2022, 03:54:22 »
Трошки про ситуацію в окупованому Херсоні
Інет хуйовий, тому тезисно:

1.Вже півтора місяці Херсон без зв'язку, а тому велика кількість людей перейшла на рос.сімки-просто аби був зв'язок для роботи. Хоча впертих й їбанутих(я), які продовжують бігати на ВФ точки - також достатньо

2. В місті активно проводяться різноманітні поточні ремонти (доріг, будівель, Зал.вокзалу etc). Є думка, що це робиться за НАШІ бюджетні кошти, аби потім видати це за кошти з рашки для відновлення (привіт підару Колихаєву). Це при тому, що багато бюджетників чекають зп за травень

3. Місто буквально повернулось у 90-ті: території навкруги ринків розширились в декілька разів. Відтепер майже вся пішохідна зона біля ринків перетворилась на один велике місце стихійної торгівлі. Звичайно, що плата за "дах" оркам йде у комплекті

4. Рос.товари стали повсякденністю, натомість українські - зазвичай завозяться контрабандним шляхом (ціна відповідна). З укр.товарів, що є у наявності - в основному продукція окупованої території: Мелітополь, Каховка, Бердянськ etc. +Майже в усіх магазинах цінники грн/руб

5. Із медикаментами та ж ситуація, що у п.4. Часто - дуже хуйової якості (російські, хулі ви очікували). Проте, ціна, без перебільшення, завищена у 5 або навіть 10 разів. Відповідно, пенсам немає іншого виходу, окрім як отримати ці медикаменти у рос.гуманітарці

6. Будь-які українські банки у Херсоні - всьо. Відтепер обнал тільки у бариг під %, або у якихось знайомих. Для пенсів це повна пизда. Відповідно - величезні натовпи пенсів біля пенсійного фонду, яких направляють за рос.паспортом - теж вже буденність

7. Дуже багато людей виїхало. Натомість - заїхало дуже багато людей з сел. Банально, тому що якось треба вижити. При цьому, це ще не пік, оскільки далі буде осінь, холода й тоді люди ломануться з сел до міста вже зовсім масово, оскільки зараз ще якось можна жити з города.

8. Також багато інфи, наче орки почали заселяти сюди свої сім'ї. Чесно скажу - не знаю. По-перше: таке собі жити під постійну канонаду. По-друге: чув багато, але особисто не бачив ні разу, тому достовірно сказати не можу. Можливо - є поодинокі випадки, але не масово, це точно

9. Не дивлячись на усі попередні пункт, місто навіть не пахне "проросійскістю". Умовна вата у Херсоні зараз трясеться більше за орків, оскільки за одну лиш фразу, мов нарешті Росія - одразу можна вихватити в їбало (й це ще у кращому випадку)

10. Після прильоту на Пестеля (в/ч, де базувались орки у самому центрі міста) орки дуже сильно здивувались такій нахабності й почали розсереджуватись по заводам/школам/садкам/іншим об'єктам інфраструктури. Наприклад:
Орки заселились в гуртожиток ХВУФК на Чекістів 2 - достовірно
- в інтернаті Шевченка (Пугачова 101) - були там спочатку
- в ліцею на кільці дев'ятого тролейбусу - були там спочатку
- на базі Нафтовиків/Макарова в бік переїзду до канави (де є надійні сховища) - достовірно
- на заводі Полупроводників Садова/Філатова/Робоча/Олександрівська -
достовірно + була інфа, що палили там свої трупи - потребує перевірки
- ППО + склад БК на судно заводі + 2 б/п через мости на Острів + склад БК на силікатному заводі - достовірно
- Феси в основному базуються у готелі Фрегат - ще з початку окупації + відпочивають в АльКапоне на
49 Гв.Дивізії із місцевими шлюхами.
Також, за свідченнями людей, нові місця дислокації орки ретельно обшарюють у деінде малюють напис "заминировано". Не знаю, чи так воно справді, але це орки, тому цілком можливо
Все розписати не зможу, оскільки не вистачить часу й терпіння, але в цілому якось так.

Wіlga

  • Гость
Re: Из твиттера о Херсоне
« Ответ #1 : 17 Июль 2022, 18:39:41 »
- Феси в основному базуються у готелі Фрегат - ще з початку окупації + відпочивають в АльКапоне на
49 Гв.Дивізії із місцевими шлюхами.

Не все Лючицы и Ланны выехали из Украины, значит

Весела Цицька

  • ***
  • Сообщений: 16762
  • Підлий москаль
Re: Из твиттера о Херсоне
« Ответ #2 : 17 Июль 2022, 19:41:36 »
Откуда в русском городе Херсоне оказался рогомовный пидарас (или пидараска)? Похоже, из Сутисок понаехало. и ципсуется.
А ты уже показала свои сиськи?

Таксист

  • *
  • Сообщений: 1662
Re: Из твиттера о Херсоне
« Ответ #3 : 17 Июль 2022, 20:04:14 »
мовы не разумию. сразу тошнит.

Упоротый

  • ****
  • Сообщений: 21946
  • Хто, я? Та не!
Re: Из твиттера о Херсоне
« Ответ #4 : 17 Июль 2022, 20:08:21 »
с лекарствами и у нас не ахти

Wіlga

  • Гость
Re: Из твиттера о Херсоне
« Ответ #5 : 17 Июль 2022, 20:11:55 »
Откуда в русском городе Херсоне оказался рогомовный пидарас (или пидараска)? Похоже, из Сутисок понаехало. и ципсуется.
мовы не разумию. сразу тошнит.
Вам, россиянин в Португалии, и просто россиянин, Роскомнадзор заблокировал сюда доступ. Сюда не ходи. Туда ходи. Там только русский. Везде где вам разрешает ваш Роскомнадзор, ей-ей.

мaнгуста

  • **
  • Сообщений: 6073
Re: Из твиттера о Херсоне
« Ответ #6 : 17 Июль 2022, 20:15:05 »
Оля,если ты выкладываешь новости -
пусть они будут на русском.   не все знают написанное на телячьей
вспомним наших терских, терских и кубанских
вспомним забайкальских наших братьев во Христе

Wіlga

  • Гость
Re: Из твиттера о Херсоне
« Ответ #7 : 17 Июль 2022, 20:17:45 »
Оля,если ты выкладываешь новости -
пусть они будут на русском.   не все знают написанное на телячьей
ты откуда пишешь? Где пишешь? На эрэфовском форуме? Ты ошибся. Украинцы знают и русский и украинский.
Маршируй на эрэфовские форумы и там права качай

мaнгуста

  • **
  • Сообщений: 6073
Re: Из твиттера о Херсоне
« Ответ #8 : 17 Июль 2022, 20:26:02 »
Оля,если ты выкладываешь новости -
пусть они будут на русском.   не все знают написанное на телячьей
ты откуда пишешь? Где пишешь? На эрэфовском форуме? Ты ошибся. Украинцы знают и русский и украинский.
Маршируй на эрэфовские форумы и там права качай
на слух русские могут понять.  по написанному   очень не все
вспомним наших терских, терских и кубанских
вспомним забайкальских наших братьев во Христе

Wіlga

  • Гость
Re: Из твиттера о Херсоне
« Ответ #9 : 17 Июль 2022, 20:34:33 »
там нет ничего важного для непонимающих украинский язык. А удовлетворять любопытство и праздный интерес таковых необязательно.

Wіlga

  • Гость
Re: Из твиттера о Херсоне
« Ответ #10 : 17 Июль 2022, 20:45:45 »
О, а вот, пожалуйста, на русском - информация по Херсонской области ко вниманию и эрэфовцев


мaнгуста

  • **
  • Сообщений: 6073
Re: Из твиттера о Херсоне
« Ответ #11 : 17 Июль 2022, 21:01:59 »
Оля,  я знаю про твоё отношение к кацапам.
но, я так же и помню ,что говорил тебе твой дедушка про Россию.
...............
и  вот ещё что.  смотри-
россияне презирают власть ссыкливого хуйла ,  но
мы всецело поддерживаем, что нынешнею укру надо уничтожить

ты можешь в такое поверить?  :beach:
вспомним наших терских, терских и кубанских
вспомним забайкальских наших братьев во Христе

Wіlga

  • Гость
Re: Из твиттера о Херсоне
« Ответ #12 : 17 Июль 2022, 21:18:36 »
Оля,  я знаю про твоё отношение к кацапам.
но, я так же и помню ,что говорил тебе твой дедушка про Россию.
...............
и  вот ещё что.  смотри-
россияне презирают власть ссыкливого хуйла ,  но
мы всецело поддерживаем, что нынешнею укру надо уничтожить

ты можешь в такое поверить?  :beach:
нет, у меня море людей из России в Твиттере. А вы - изгои и фашиствующие отщепенцы. Можно посочувствовать моим твиттерянам, если вас достаточно много.

У меня ДДТ, БГ, Ногу свело и много новых, кого я к сожалению не успела запомнить.

Так что я благодарна своему дедушке за привитое мне здоровое миропонимание "Світ не без добрих людей".


Lagarto

  • *
  • Сообщений: 4047
Re: Из твиттера о Херсоне
« Ответ #13 : 17 Июль 2022, 21:21:24 »
Какая не читаемая блевотина русскими и английскими буквами написана. Ну, убожество-же...-> :sharman:
"Если Бог за нас, то кто против Нас?" К Римлянам послание св. Ап. Павла

roadsmell

  • ***
  • Сообщений: 17516
  • Дипломированный похуист.
Re: Из твиттера о Херсоне
« Ответ #14 : 17 Июль 2022, 21:21:35 »
Маршируй на эрэфовские форумы и там права качай

Гражданка Канады, а съебаться отсюда Вы сами не соизволите?

Wіlga

  • Гость
Re: Из твиттера о Херсоне
« Ответ #15 : 17 Июль 2022, 21:26:04 »
Маршируй на эрэфовские форумы и там права качай

Гражданка Канады, а съебаться отсюда Вы сами не соизволите?
я же не на эрефовском форуме, так что не изволю.

Wіlga

  • Гость
Re: Из твиттера о Херсоне
« Ответ #16 : 17 Июль 2022, 21:29:30 »
О, а вот, пожалуйста, на русском - информация по Херсонской области ко вниманию и эрэфовцев


однако Эрэфия ударными темпами от населения ДНР избавляется. Видимо, малонадёжного для неё, по сравнению с эрэфовцами. От Мозгового - то более прямым и радикальным способом, не медля.