Автор Тема: Неужели решаться? Про свободный оборот с-х земель.  (Прочитано 1202 раз)

хозяин

  • Пресидатель колхоза
  • ****
  • Сообщений: 24451
  • метеорологи сцуки!!!
В позиції заявляють про намагання ухвалити рішення, що дозволить продаж земель сільськогосподарського призначення.
Про це заявив депутат від БЮТ Сергій Соболєв, коментуючи зміни до закону про щодо розмежування земель комунальної і державної власності, які мають розглядатися в сесійній залі в найближчі три години.
За його словами, у законопроекті несподівано з'явилася поправка про створення земельного банку.
Соболєв уточнив, що відсутність цього банку була одним з запобіжників, який не дозволяв продавати землю навіть за умови скасування мораторію.
"Існувало три запобіжники: відсутність земельного банку, відсутність передачі земель і відсутність земельного кадастру. Залишився тільки земельний банк, всі інші запобіжники зняті", - уточнив він.
"В разі, якщо не продовжується мораторій, автоматично набувають чинності всі статті цього закону. Це означає повністю відкрити шлюзи, щодо продажу земель сільськогосподарського призначення", - зазначив депутат від БЮТ.

хозяин

  • Пресидатель колхоза
  • ****
  • Сообщений: 24451
  • метеорологи сцуки!!!
Если да то респект им!

Орманди

  • Гость
тут главное - видсутнисть. Всё остальное - куйня.

rukki

  • старожидъ
  • *****
  • Сообщений: 64008
  • Антисемит и гомофоб. За Юлю!
Если да то респект им!


Хозя, если абстрагироваться от личностей, то они в законодательном плане (земля, недвижка) доуя чего реально полезного сделали.

Орманди

  • Гость
реально полезного? А никому в голову мысль не приходила, што после введения свободного оборота сх земли - вся украина будет скуплена несколькими крупными латифундистами? Ах да, блять, забыл, тут же на вопросы не отвечают, пардон...

хозяин

  • Пресидатель колхоза
  • ****
  • Сообщений: 24451
  • метеорологи сцуки!!!
Если да то респект им!
Хозя, если абстрагироваться от личностей, то они в законодательном плане (земля, недвижка) доуя чего реально полезного сделали.



Мне пох личности мне важны дела. кстати недавно дискутировал с одним человеком по этому поводу - сошлись на том, что эти реально что то пытаются сделать. Да коряво, да зачастую прежде всего ради своей выгоды, но это все лучше чем то болото которое было...

хозяин

  • Пресидатель колхоза
  • ****
  • Сообщений: 24451
  • метеорологи сцуки!!!
реально полезного? А никому в голову мысль не приходила, што после введения свободного оборота сх земли - вся украина будет скуплена несколькими крупными латифундистами? Ах да, блять, забыл, тут же на вопросы не отвечают, пардон...

Слухи о скупке всей украинской земли сильно преувеличены...

Орманди

  • Гость
ну што же, если хочешь, штобы эти слухи подтвердились - вводи свободный оборот земли. Делов-то...

Плюм Б. А..

  • *****
  • Сообщений: 32027
  • Свободу женщинам Востока!
както ты поспишаючи, хозя, текст СТ набирал... шо такое:

Існувало три запобіжники: відсутність земельного банку, відсутність передачі земель і бла-бла кадастр?

передачи кому и как?
Да, чего уж тут говорить, все правительства - не подарки,
Но лучше в киевском цирке жить, чем в московском гнить зоопарке
(с) Орлуша

хозяин

  • Пресидатель колхоза
  • ****
  • Сообщений: 24451
  • метеорологи сцуки!!!
Верховна Рада прийняла в цілому законопроект щодо розмежування земель комунальної і державної власності.
"За" відповідне рішення проголосувало 238 депутатів.
Документ, зокрема, передбачає створення земельного банку.
Відповідна поправка №76 була внесена у порівняльну таблицю в останній момент.
За цю поправку депутати голосували двічі. Перший раз голосів не вистачило.
"У цій поправці йдеться про державний земельний банк, якого не існує, це по-перше. А по-друге, це не відповідає логіці 116-ї статті (регламенту). Ви наполягаєте - я поставлю. Але давайте не приймати дурниць", - сказав спікер Володимир Литвин.
Як відомо, раніше депутат від БЮТ Сергій Соболєв заявив, що відсутність цього банку була одним з запобіжників, який не дозволяв продавати землю навіть за умови скасування мораторію.

Nomad

  • ... просто Nomad, однако
  • Ветеринар
  • ******
  • Сообщений: 104992
  • --------> *
"...А никому в голову мысль не приходила, што после введения свободного оборота сх земли - вся украина будет скуплена несколькими крупными латифундистами?..."/Орманди/

А тя не сильно огорчит, шо это можно делать(и делаеццо щас) безо всяких законов? Дык, огорчаю, однако.

Война реально обострила шизофреников и параноиков :(

Via

  • **
  • Сообщений: 6085
  • Піар-вовкодав
"Існувало три запобіжники: відсутність земельного банку, відсутність передачі земель і відсутність земельного кадастру. Залишився тільки земельний банк, всі інші запобіжники зняті", - уточнив він.

Хай не бреше, сучара. Земельний кадастр - де? За сімома замками?
Буде повтор приватизації підприємств - коли хрен добудеш список підприємств?

хозяин

  • Пресидатель колхоза
  • ****
  • Сообщений: 24451
  • метеорологи сцуки!!!
"Існувало три запобіжники: відсутність земельного банку, відсутність передачі земель і відсутність земельного кадастру. Залишився тільки земельний банк, всі інші запобіжники зняті", - уточнив він.

Хай не бреше, сучара. Земельний кадастр - де? За сімома замками?
Буде повтор приватизації підприємств - коли хрен добудеш список підприємств?



А нахер тебе тот список, у тебя ж бабла все равно нету?????

Орманди

  • Гость
"...А никому в голову мысль не приходила, што после введения свободного оборота сх земли - вся украина будет скуплена несколькими крупными латифундистами?..."/Орманди/

А тя не сильно огорчит, шо это можно делать(и делаеццо щас) безо всяких законов? Дык, огорчаю, однако.

Умница - я это тоже знаю. Што так и делаитцо. Некий Мороз, политик, так себе спокойно "прыдбав" 150 000 га под бурячок... но это и понятно - надо же человеку
иногда и борща поесть. Так свой бурячок и есть.

Nomad

  • ... просто Nomad, однако
  • Ветеринар
  • ******
  • Сообщений: 104992
  • --------> *
А если знаешь, то на хрена вопросы хлюпые задаешь, однако. :rose:

Война реально обострила шизофреников и параноиков :(

Орманди

  • Гость
дак я знаю - может, хозяин не знает...

Via

  • **
  • Сообщений: 6085
  • Піар-вовкодав
А нахер тебе тот список, у тебя ж бабла все равно нету?????

А мені не треба бабло, мені треба 2 га землі - які досі вільні (без власника) згідно Земельного кадастру :) І яку я можу отримати як громадянка України згідно Земельного кодексу.

хозяин

  • Пресидатель колхоза
  • ****
  • Сообщений: 24451
  • метеорологи сцуки!!!
А нахер тебе тот список, у тебя ж бабла все равно нету?????

А мені не треба бабло, мені треба 2 га землі - які досі вільні (без власника) згідно Земельного кадастру :) І яку я можу отримати як громадянка України згідно Земельного кодексу.




Ты уверена???

Плюм Б. А..

  • *****
  • Сообщений: 32027
  • Свободу женщинам Востока!
А нахер тебе тот список, у тебя ж бабла все равно нету?????

А мені не треба бабло, мені треба 2 га землі - які досі вільні (без власника) згідно Земельного кадастру :) І яку я можу отримати як громадянка України згідно Земельного кодексу.

отрімаеш, не бзди... для чево они тебе те 2 га?
Да, чего уж тут говорить, все правительства - не подарки,
Но лучше в киевском цирке жить, чем в московском гнить зоопарке
(с) Орлуша

rukki

  • старожидъ
  • *****
  • Сообщений: 64008
  • Антисемит и гомофоб. За Юлю!
Земельний кадастр - де? За сімома замками?
Буде повтор приватизації підприємств - коли хрен добудеш список підприємств?


Вот тебе и причина проголосовать не загадочную личность по имени СыдИр КызИн, а  за Татьяну, которая именно за это и борется.

chief

  • уссыкаюсь писей
  • **
  • Сообщений: 7540
  • flying over the coo coo nest
они в законодательном плане (земля, недвижка) доуя чего реально полезного сделали
эти реально что то пытаются сделать. Да коряво, да зачастую прежде всего ради своей выгоды, но это все лучше чем то болото которое было...

Позднее прозрение.

Я-НУ-КО-ВИЧ! :gigi:
السلام عليكم و رحمة الله و بركاته

MentBuster

  • в Законе
  • *****
  • Сообщений: 771
Земельний кадастр - де? За сімома замками?
Буде повтор приватизації підприємств - коли хрен добудеш список підприємств?


Вот тебе и причина проголосовать не загадочную личность по имени СыдИр КызИн, а  за Татьяну, которая именно за это и борется.

Кого ти лікуєш, йопт?! :zed:

ЦеДзип

  • Гость
Земельний кадастр - де? За сімома замками?
Буде повтор приватизації підприємств - коли хрен добудеш список підприємств?


Вот тебе и причина проголосовать не загадочную личность по имени СыдИр КызИн, а  за Татьяну, которая именно за это и борется.


Для нас свободівців Сидір не є загадковою особою, він знає всі памятники Лєніну!

rukki

  • старожидъ
  • *****
  • Сообщений: 64008
  • Антисемит и гомофоб. За Юлю!
Для нас свободівців Сидір не є загадковою особою


СыдИр це видомый адвокат. Шота типа Плевако или Кони (Анатолия Фёдоровича). НО ЛУЧШЕ!

хозяин

  • Пресидатель колхоза
  • ****
  • Сообщений: 24451
  • метеорологи сцуки!!!
Для нас свободівців Сидір не є загадковою особою


СыдИр це видомый адвокат. Шота типа Плевако или Кони (Анатолия Фёдоровича). НО ЛУЧШЕ!



Сидр це типа кваса шото....