Автор Тема: спалахуйка руслана - только с мойдана (выписка из диагноза поциента)  (Прочитано 1083 раз)

winnie the pooh

  • *****
  • Сообщений: 82278
  • Сова! Открывай! Медведь пришел
Руслана Лижичко

Руслана, співачка, громадський діяч

30 листопада 2017, 00:22

Цей день змінив Україну назавжди

Була щойно на Майдані.

Я прийшли, щоби пройтися цими вуличками саме в цей день.

Устим, я дуже сумую за Тобою! Ти залишаєшся в моєму серці. І особисто Твоя сила і Твоя усмішка, яку я ніколи не забуду, завжди даватиме мені сили боротися за мою країну.

Хочу подякувати всім людям, які стояли на Майдані.

Для мене символічно було сьогодні прийти на Майдан.

Пам'ятаю, як Беркут ходив туди-сюди.

Ми сприймали ці маневри просто як залякування і були впевнені, що нічого не станеться.

На той момент голосу в мене вже не було. Від нього залишилися якісь хрипи, але я все одно співала Гімн України. І Бог дав мені сили зачитати Резолюцію. :zed:

Дехто думає, що це просто спогади. Але це не так!

Я вірю в те, що тоді це все було недаремно.

Я вірю, що ми розпочали дуже серйозні зміни в країні.

Більше того, я вірю, що Україна змінить світ. :zed:

Це не просто боротьба з корупцією. Це не просто боротьба з агресором.

Це Україна, яка має давню історію та культуру, величезний потенціал.

Все те, що відбулося на Майдані абсолютно не даремно.

Це не була просто реакція на бездіяльність та, вибачте на слові, політичну імпотенцію Януковича.

Це прояв величезного духу українців. Він збирався століттями. Ми не просто так вийшли на Майдан, стояли і мерзли (погода була приблизно така сама, як і сьогодні).

Це була сила величезної кількості поколінь людей, які завжди боролися за Україну.

Можна багато чого говорити, але головне – вірити у свою країну.

Слава Україні!

shtunsk

  • Гость
И хочется тебе эту дебилку постить?

winnie the pooh

  • *****
  • Сообщений: 82278
  • Сова! Открывай! Медведь пришел
И хочется тебе эту дебилку постить?

таблетки памяти принимаются по расписанию

Nomad

  • ... просто Nomad, однако
  • Ветеринар
  • ******
  • Сообщений: 104987
  • --------> *
Боженька эту суку наградит.  Щедро.

Война реально обострила шизофреников и параноиков :(

Иоиль

  • *****
  • Сообщений: 81979
Украина как отражение инфернального мира , именно так по моему сугубому мнению должен выглядеть ад , с постоянно зажжеными шинами и галопирующей инфляцией.
Силен Господь Бог, судящий ее!  и на челе ее написано имя: тайна, Вавилон великий, мать блудницам и мерзостям земным.

silverberg

  • **
  • Сообщений: 5929
  • Кацап в ватнике
Я вірю в те, що тоді це все було недаремно.

Пока у них в голове такие мысли пездетс в стране будет продолжаться....
Подружка моя, мы президентов меняем, когда считаем нужным. Будет Петя себя плохо вести - поедет в Ростов на ваши хлеба.

Луганскийreal

  • Гость
А у Тупой Пизды вон почесуха - видать тоже рехформы горячую воду отключили
Цитировать (выделенное)
Первый вице-спикер Геращенко пожаловалась на псориаз после переговоров в Минске
"Минск мне дается очень непросто. Какой-то нервный дерматит каждый раз, и раздерганные нервы. Несколько дней после - психологический стресс и псориаз от этого "коктейля общения", каждый раз бессонница и стресс... Не жалуюсь. Просто так больно, что все так непросто, так долго, тяжело. Но ради высокой цели - освобождения ребят и продвижения мира, освобождения Донбасса. И я не знаю, честно, с кем общение тяжелее с ОРДЛО, РФ или иногда ОБСЕ. Но мы победим, потому что правда за нами, а мотивация - Украина!" - написала Геращенко.

silverberg

  • **
  • Сообщений: 5929
  • Кацап в ватнике
а мотивация - Украина!

Если так то, то хорошего ничего не выйдет...
Подружка моя, мы президентов меняем, когда считаем нужным. Будет Петя себя плохо вести - поедет в Ростов на ваши хлеба.