Автор Тема: у лещенко, женщины с бородой реальный ШОК! как так может быть - думает женщина  (Прочитано 719 раз)

winnie the pooh

  • *****
  • Сообщений: 82278
  • Сова! Открывай! Медведь пришел
Сергій Лещенко
8 мин. ·

В Іспанії завершилися парламентські вибори. На третьому місці з результатом 20,5% партія "Подемос" - феномен сучасної Європи, лівацька партія, яка виникла рік тому з протестного антикорупційного руху. "Подемос" набрав 69 місць у парламенті з 350. Правляча Народна партія посіла перше місце, але їм не вистачає голосів для формування уряду. Найбільш вірогідний на сьогодні сценарій - коаліція Іспанської соціалістичної робочої партії (друге місце), "Подемосу" та дрібних партій.

Погана для України новина в тому, що "Подемос" як друга за чисельністю партія коаліції візьме в уряді, найпевніше, посаду міністра закордонних справ. Два тижні тому я зустрічався з одним із лідерів "Подемос" та був вражений, наскільки викривлено вони сприймають ситуацію в Україні. На переконання "Подемос", владу в Україні захопили праві радикали та націоналісти внаслідок державного перевороту. "Подемос" - ліваки, вони також не люблять Путіна та вважають, що Каталонія, як і Крим, має право на самовизначення.

Звичайно, я намагався зруйнувати міфи щодо України, але зламати стереотипи непросто.  :zed:Тож існує ризик, що в Раді Європейського Союзу на рівні міністрів закордонних справ ми можемо отримати представника партії, який налаштований до сучасної України, щонайменше, критично.

А сам "Подемос" є прикладом того, в який нелінійний час ми живемо - і буквально за рік з моменту заснування в одній з найбільших країн Європи до влади приходить партія, яка головним гаслом взяла боротьбу з корупцією. Думаю, це неминуче станеться і в Україні. :))

Афа

  • Ветеринар
  • ******
  • Сообщений: 199956
зрада пришла откуда не ждали... :(

Іскандер Білодід

  • Чешір Біробіджанський
  • **
  • Сообщений: 5901


Цитировать (выделенное)
На переконання "Подемос", владу в Україні захопили праві радикали та націоналісти внаслідок державного перевороту.
"Подемос" - ліваки, вони також не люблять Путіна та вважають, що Каталонія, як і Крим, має право на самовизначення...

вірна позиція .
потомственний донбасяк


Тебе не стОит уподобляться;нет плохих языков-есть лишь долбоёбы на_них_часто_криво_говорящие
Я в реале достаточно часто говорю по-украински, я наверное тоже пидарас;мне следует задуматься?