Автор Тема: Буковинські АТОвці вимагали під ОДА надати їм земельні ділянки (фото)  (Прочитано 780 раз)

Ан-12

  • Гость
До Чернівецької ОДА прийшли понад десяток атовців, які вимагають видати їм земельні ділянки у рідному селі Задубрівка, що у Заставнівському районі.

Сільський голова Віталій Гончарюк каже, що в райраді їм відмовіли, мовляв земельних ділянок немає, тому бійці прибули просити допомоги в області.

Загалом на землі в селі претендують 23 учасників АТО.

Всі вони кажуть, що воювати пішли не за землі, та зараз їх вбиває несправедливість.

- Нас в Заставну запрошують-запрошують, то грамоти вручають, то в газетах звітують, що вітають нас з чимось і підтримують. А тут нам сказали, що Застравна і не зверталася з клопотанням надати нам земельні ділянки, - каже учасник бойових дій ІВАНЮК Микола. – Воювали на війні, тепер воюємо тут за наші права. Знаєте, в людей які там були, підвищене почуття справедливості. Ми не за землі туди йшли воювати, навіть не знали толком, що мають і кому давати. Та зараз ми хочемо людського ставлення до нас і справедливості. Чому в Вінниці, Житомирі, Рівне людям виділили землю, а нам ні?, - занепокоєний пан Микола.

Чоловіки заявляють, що у їхньому селі багато учасників АТО.

-З сусідніх сіл, набагато більших, ніж наше, були в АТО по 3-4 людей. А в нас аж 23. Прийшли повістки, і ніхто не шукав ніяких липових справок чи документів, щоб "злиняти" від армії. Мені взагалі 56 років. Вік, ніби, такий, що міг би й сидіти вдома. Але як треба – то треба , - продовжує військовий.

Не зупинило мешканців села ні сім`я, ні четверо дітей.

-Чесно, я з дружиною розулчився, щоб туди поїхати. Мені було шкода тих хлопців, які там за нас з вами воювали. Мене б не прийняли, бо 4 дітей. Подав на розлучення, зібрав сумки, а дружині сказав, що їду на заробітки, - каже атовець Микола МАК.

В селі живе 900 людей, на усіх земельних ділянок не вистачаж. Вони вимагають надати їм землю саме у тому селі, де проживають. Якщо немає під будівництво, атовці згідні на землю для садівництва. Землю атовці просять на лісосмузі навпроти села. Кажуть, якщо запрвку там можна було будувати, і вони на ті землі мають право.

Поки що ніяких відповідей від обласної влади мешканці села Задубрівка не отримали. Чиновники обіцяють вирішити це питання, а військові самі намагаються з`ясувати, кому належать ті землі.

Ан-12

  • Гость






ДАЙ НИШТЯКОВ, СУКА!!! Я ЗА ТЕБЯ ВОЕВАЛ!!!




RSP

  • *****
  • Сообщений: 56004
пусть к захарченко обратятся
он даст

Афа

  • Ветеринар
  • ******
  • Сообщений: 199788
ничего не поняла...какие еще участки?...они что, в своем селе все бомжами были?...

Estrаnged

  • Гость
ничего не поняла...какие еще участки?...они что, в своем селе все бомжами были?...

Ну у них небось по паре-тройке соток было, а они хотят гектар-другой.  :shuffle:

Афа

  • Ветеринар
  • ******
  • Сообщений: 199788
ничего не поняла...какие еще участки?...они что, в своем селе все бомжами были?...

Ну у них небось по паре-тройке соток было, а они хотят гектар-другой.  :shuffle:
под застройку гектары не дают...их уже паями раздали этим жлобам...паи они продали, деньги пропили, откуда земля в селе возьмется?...чай, деревня не резиновая...

Tejlor

  • *****
  • Сообщений: 51503
  • Рожденный в СССР
ничего не поняла...какие еще участки?...они что, в своем селе все бомжами были?...
Тягу к халяве трудно искоренить .
Россия

Афа

  • Ветеринар
  • ******
  • Сообщений: 199788
ничего не поняла...какие еще участки?...они что, в своем селе все бомжами были?...
Тягу к халяве трудно искоренить .
я закон не читала ноасуждаю, но, мне кажется, землю должны давать только тем, кто не использовал свое право на приватизацию...поэтому я и спросила, - это что, все бомжи?...

Vsehnahposlav

  • *
  • Сообщений: 4780
  • Из тех ворот,откуда вышел весь народ!
ничего не поняла...какие еще участки?...они что, в своем селе все бомжами были?...

Ну у них небось по паре-тройке соток было, а они хотят гектар-другой.  :shuffle:
А сёлах меньше 60соток не бывает.

Tejlor

  • *****
  • Сообщений: 51503
  • Рожденный в СССР
Цитата: Tejlor от Сегодня в 19:53:50

    Цитата: Афа от Сегодня в 19:48:08

        ничего не поняла...какие еще участки?...они что, в своем селе все бомжами были?...

    Тягу к халяве трудно искоренить .

я закон не читала ноасуждаю, но, мне кажется, землю должны давать только тем, кто не использовал свое право на приватизацию...поэтому я и спросила, - это что, все бомжи?...
Это Афа те, кто желает хоть кроху с барского стола слизнуть .
Россия

Афа

  • Ветеринар
  • ******
  • Сообщений: 199788
ничего не поняла...какие еще участки?...они что, в своем селе все бомжами были?...

Ну у них небось по паре-тройке соток было, а они хотят гектар-другой.  :shuffle:
А сёлах меньше 60соток не бывает.
25 пид забудову, соток 15 - осг...+ паи от 1 до +++ га...

Афа

  • Ветеринар
  • ******
  • Сообщений: 199788
Цитата: Tejlor от Сегодня в 19:53:50

    Цитата: Афа от Сегодня в 19:48:08

        ничего не поняла...какие еще участки?...они что, в своем селе все бомжами были?...

    Тягу к халяве трудно искоренить .

я закон не читала ноасуждаю, но, мне кажется, землю должны давать только тем, кто не использовал свое право на приватизацию...поэтому я и спросила, - это что, все бомжи?...
Это Афа те, кто желает хоть кроху с барского стола слизнуть .
ну-ну...

Ан-12

  • Гость
ничего не поняла...какие еще участки?...они что, в своем селе все бомжами были?...
Тягу к халяве трудно искоренить .
я закон не читала ноасуждаю, но, мне кажется, землю должны давать только тем, кто не использовал свое право на приватизацию...поэтому я и спросила, - это что, все бомжи?...

И тем, кто пэрэбуваэ на квартирному облику, как нуждающийся в улутшении жылищных условий. Я вот так и не отрымав зэмэльну дилянку, как некоторые.  :rose:

Estrаnged

  • Гость
Я вот так и не отрымав зэмэльну дилянку, как некоторые. 

Ганя, еще не поздно пойти в АТО... :shuffle:

Ан-12

  • Гость
Я вот так и не отрымав зэмэльну дилянку, как некоторые. 

Ганя, еще не поздно пойти в АТО... :shuffle:

Без веры и воодушевления я ничего не делаю. Есть ёмкое украинское слово - без наснаги.

Estrаnged

  • Гость
Я вот так и не отрымав зэмэльну дилянку, как некоторые. 

Ганя, еще не поздно пойти в АТО... :shuffle:

Без веры и воодушевления я ничего не делаю. Есть ёмкое украинское слово - без наснаги.

Но делянку то хочешь ?  :D

Афа

  • Ветеринар
  • ******
  • Сообщений: 199788
ничего не поняла...какие еще участки?...они что, в своем селе все бомжами были?...
Тягу к халяве трудно искоренить .
я закон не читала ноасуждаю, но, мне кажется, землю должны давать только тем, кто не использовал свое право на приватизацию...поэтому я и спросила, - это что, все бомжи?...

И тем, кто пэрэбуваэ на квартирному облику, как нуждающийся в улутшении жылищных условий. Я вот так и не отрымав зэмэльну дилянку, как некоторые.  :rose:
и я нэ отрымала, и шо?...

Бонч Бруевич

  • Гость
Веселит воен в бандане. Рагуль коммандосс. Камуфло ны рынке новое прикупил. Портки задристанные сменил :D

Ан-12

  • Гость
и я нэ отрымала, и шо?...

а чо не прописалась в какую-нить халабуду 10кв.м.?

RSP

  • *****
  • Сообщений: 56004
Думаете земля это так хорошо?
Я вот недельку побыл в селе.
Сейчас отдыхаю лежа от него.
Пахать там нужно как афроамырыканцу на плантации.
Это если денег как у депутата вороватого то можно все  заасфальтировать и ходить нихера не делая по своим соткам.

Greyseven

  • Гость
Не хватает земли пусть строят крематорий

Morze

  • **
  • Сообщений: 7554
На южно-окружной еще масса свободных секторов
кстати, им уже там место выделили давно, если не ошибаюсь

Gorthaur

  • *
  • Сообщений: 4491
  • Нас Рать!
Думаете земля это так хорошо?
Я вот недельку побыл в селе.
Сейчас отдыхаю лежа от него.
Пахать там нужно как афроамырыканцу на плантации.
Это если денег как у депутата вороватого то можно все  заасфальтировать и ходить нихера не делая по своим соткам.

Ну так ты забыл, что землю обещали с рабами. Ну, по Аристотелю - одному демократу минимум трёх рабов.