Автор Тема: ФУП: любовь и фаллоимитаторы  (Прочитано 810 раз)

Велесов жыв!

  • Гость
ФУП: любовь и фаллоимитаторы
« : 18 Март 2018, 12:47:29 »
Цитировать (выделенное)
Красти не гріх, а кохання гріх... Це - наша держава... 
TimmiApostolMS 
 
На НТН за минуло розказують, за 90 . Перші секшопи. Гарік Крічевський розказує, як він правильний пацан наїхав на секшоп у своєму домі, бо донечка побачила фалоімітатори, а він правильний пацан. Можливо я і погоджусь що вітрини треба прикривати, але це теж спорне питання, довгий час до християнства нічого не прикривали, тай під час християнства, і ніхто не вмер від цього. І піпл - це хаває.
Але заділо те що цей пацан який співа в злодіям блатняк і скоріш за все крав, хочаб не сплачував податки, чорні каси. Тут втирає про моральність, секшоп це неправильно...
Така країна у нас секс це гріх , кохання гріх, а красти і корупція це цяця і для правильних пациків, хазяїв життя.


Wolter
сьогодні в 08:10

А какой грех в фалоиммитаторах? Просто гаджет... 

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=998492.0

Такая вот тема на ФУПе.  :zed: Я бы не обратил на неё внимание, если бы автор не назвал её "...а кохання грих" (...а любовь грех).
Действительно, при чем тут любовь, если речь идет об фаллоимитаторах? Или автор считает, что любовь - это совать в себя самотык? Или это любовь к дилдо?  :zed:
Может я просто ретроград и не понимаю в современной любви?  :-[

silverberg

  • **
  • Сообщений: 5929
  • Кацап в ватнике
Re: ФУП: любовь и фаллоимитаторы
« Ответ #1 : 18 Март 2018, 12:51:17 »
Тривожна за Велесова...  Какие темы его волнуют...  :D
Подружка моя, мы президентов меняем, когда считаем нужным. Будет Петя себя плохо вести - поедет в Ростов на ваши хлеба.

Велесов жыв!

  • Гость
Re: ФУП: любовь и фаллоимитаторы
« Ответ #2 : 18 Март 2018, 13:07:46 »
Тривожна за Велесова...  Какие темы его волнуют...  :D

Да не поспевая я за новыми веяними  :-[

Kräpelin

  • Гость
Re: ФУП: любовь и фаллоимитаторы
« Ответ #3 : 18 Март 2018, 13:09:53 »
Feb 21, 2018 – Today, CamSoda, a leading adult entertainment webcam platform, announced the debut of RubGrub, a vibrator that orders food following an orgasm, starting with a large cheese pizza from Domino’s.

https://www.camsoda.com/labs/camsoda-rubgrub/

 :-[

Sphinx

  • Гость
Re: ФУП: любовь и фаллоимитаторы
« Ответ #4 : 18 Март 2018, 13:13:54 »
Ждем мнения Эдуарда.

demiurg

  • Ветеринар
  • ******
  • Сообщений: 149306
  • Перший політичний в'язень Неньки
Re: ФУП: любовь и фаллоимитаторы
« Ответ #5 : 18 Март 2018, 14:43:48 »
"Господи, благослови Америку!" (с) всенародно избранный президент Российской Федерации