Автор Тема: Тимошенко гнівно відкинула пропозицію Кличка про єдиного кандидата  (Прочитано 437 раз)

Мазепа, Київ

  • **
  • Сообщений: 5551
  • swindler
 :hitlermad:
1 квітня 2014, 16:39

Кандидат у президенти Юлія Тимошенко не буде знімати свою кандидатуру на користь будь-якого іншого кандидата, зокрема - Петра Порошенка.

Про це екс-прем'єр заявила на прес-конференції, передає «Слово і Діло» з посиланням на «Українські новини».

«Я вважаю, що Президента України потрібно вибирати не в політичних кулуарах, домовляючись про єдиного, переєдиного кандидата, а виключно розраховуючи на вибір людей, відкритий вибір людей. Вибори проводяться в два тури, у людей є повне право вибрати свого лідера без застосування кулуарних домовленостей», - зазначила вона.

Нагадаємо, 29 березня лідер партії УДАР Віталій Кличко заявив, що не братиме участі у президентських виборах і підтримав висунення кандидатури Петра Порошенка. Пізніше він запропонував Юлії Тимошенко наслідувати його приклад.

Центральна виборча комісія оприлюднила декларацію про доходи Тимошенко, в якій зазначено, що її заробітна плата за 2013 рік склала 180 тис. грн.

29 березня лідер «Батьківщини» надала до Центрвиборчкому пакет документів для реєстрації як кандидата в президенти. Про свій намір балотуватися на пост глави держави Тимошенко заявила 27 березня.

Рейтинг відповідальності Тимошенко в системі «Слово і Діло» зараз становить 45%. Скільки з своїх обіцянок Тимошенко змогла виконати, можна дізнатися на нашому сайті.
И. Мазепа: "И Петр и я - мы оба правы;
Как он, и я живу для славы,
Для пользы родины моей"
Рылеев

PS: Родина у каждого своя