Автор Тема: Прочитав (нарешті) Лірникову казку про жида Лейбу  (Прочитано 836 раз)

GizmoGremlin

  • Гость
Друзі-українці, якої ви думки про неї? Решту аудиторії прошу не турбуватися з відповіддю.

rp2

  • Гость
А друзив-жыдив не спросишь, сладенький ты наш?

медбрат

  • Гость
Я думаю, что в условиях гнилого капитализма в США я сумел бы собрать группу инициативных товарищей, которые через органы правосудия США
1. Запретили бы означенному товарищу любую публикацию любых материалов на территории США
2. Запретили бы подходить к любому, не достигшему совершенолетия, ребенку ближе, чем 50 метров (по Фарион это расстояние стоило бы утроить, уж больно крикливая стерва)

GizmoGremlin

  • Гость
Я думаю, что в условиях гнилого капитализма в США я сумел бы собрать группу инициативных товарищей, которые через органы правосудия США
1. Запретили бы означенному товарищу любую публикацию любых материалов на территории США
2. Запретили бы подходить к любому, не достигшему совершенолетия, ребенку ближе, чем 50 метров (по Фарион это расстояние стоило бы утроить, уж больно крикливая стерва)
Та Бог з ними, з США... Чому в Україні його ніхто не стримає? Навколо нього завжди якась аудиторія не обов'язково цілком ідіотів. Невже в нього є шанувальники?

GizmoGremlin

  • Гость
А друзив-жыдив не спросишь, сладенький ты наш?
В друзі напрошуєшся? Ню-ню...

медбрат

  • Гость
Я думаю, что в условиях гнилого капитализма в США я сумел бы собрать группу инициативных товарищей, которые через органы правосудия США
1. Запретили бы означенному товарищу любую публикацию любых материалов на территории США
2. Запретили бы подходить к любому, не достигшему совершенолетия, ребенку ближе, чем 50 метров (по Фарион это расстояние стоило бы утроить, уж больно крикливая стерва)
Та Бог з ними, з США... Чому в Україні його ніхто не стримає? Навколо нього завжди якась аудиторія не обов'язково цілком ідіотів. Невже в нього є шанувальники?

есть, конечно, а зачем его сдерживать? Язык мой - враг мой - говаривали древние. В одном из фантастических циклов Бушкова про Сварога есть интересный момент - Абсолютное Зло. угрожая герою, объясняет свою угрозу примерно так - я не стану тебе вредить, я просто перестану тебе мешать. И в этом таки есть смысл. Рано или поздно Лирнык договориться до вот того сюжета, что у чистильщика на аватаре.

Мавпин-Снигиряк

  • Гость
Гизма! Я собрал Майдан, думал, что ты уже летишь, везешь мне кленовый ликер. Сало из погреба достал, грузди солененькие, варенуху заветную раскупорил, клюквинку...
А ты...
Так меня подвел....

GizmoGremlin

  • Гость
Гизма! Я собрал Майдан, думал,

Підозрюю, що як "собрал", так і "думал"!  ;)

Поза тим, 1 день демонстрації намірів ще не є Майданом.

P.S. Був цілий тиждень в Торонто, повернувся вчора вночі, на Майдан би не встиг, навіть якби хотілося...
« Последнее редактирование: 25 Ноябрь 2013, 08:06:11 от GizmoGremlin »

outsider

  • Гость
Я вже висловився. Ще отут:

http://zugunder.com/index.php?topic=40309.msg911394#msg911394

Цитировать (выделенное)
У нас велика біда, що багато людей думають, що досить говорити по-українськи (а надо вже коли писати дещицю), щоб мати право на назву патріота, робітника на рідній ниві, чоловіка з певними переконаннями і т.п. Така легкість репутації приманює многих. Ще тепер можна у нас почути таку фразу: "Як це? От Ви казали, що НН дурень і тупиця, а він же так чудово говорить по-нашому!". "Говорить по-нашому" - се вже ценз! А послухати часом, що тільки він говорить по-нашому, то, може б, краще, якби він говорив по-китайськи"

ЦеДзип

  • Гость
Друзі-українці, якої ви думки про неї? Решту аудиторії прошу не турбуватися з відповіддю.

я вже писав на хвупі, і то був не жарт.

Багато людей кажуть, що він робить добрі справи, ходить до дитячих закладів
і дітям розказує казочки і т.і..
Але: його казки мають перевірити професійні психологи, бо дорослий чоловік, будівельник, людина неоднозначної долі,
який вільно розказує свої дивні (м'яко кажучи) фантазії дітям наносить їм психологічні травми.
Окрім того ще й маючи дикцію з дефектами.
Якщо коротко, то його не можна випускати на ТВ, радіо з його хворою фантазією, нехай на п'янках розважає придурків.
Казка про жида придумана жидом(ц, Лірник) і у його ж виконанні,  то лише одна із.
 :-[
 

Olha

  • Гость
казку про жида Лейбу
не "Гайдамаки", але це не найкраща його казка.

rp2

  • Гость
Когда на ДД я высказал своё мнение, что та казка прежде всего унижает украинцев - меня забанили. :)

GizmoGremlin

  • Гость
його казки мають перевірити професійні психологи

Тут нема що перевіряти!

"чумаки все роблять справно і звикли діло доводити до кінця, то й гуляли у корчмі до кінця – аж поки всі гроші пропивали, та ще й кожухи та чоботи жидові залишалися."

Ось така-то Дюймовочка з Пітером Пеном....

Olha

  • Гость
Я вже висловився. Ще отут:

http://zugunder.com/index.php?topic=40309.msg911394#msg911394

Цитировать (выделенное)
У нас велика біда, що багато людей думають, що досить говорити по-українськи (а надо вже коли писати дещицю), щоб мати право на назву патріота, робітника на рідній ниві, чоловіка з певними переконаннями і т.п. Така легкість репутації приманює многих. Ще тепер можна у нас почути таку фразу: "Як це? От Ви казали, що НН дурень і тупиця, а він же так чудово говорить по-нашому!". "Говорить по-нашому" - се вже ценз! А послухати часом, що тільки він говорить по-нашому, то, може б, краще, якби він говорив по-китайськи"



"чистка рядов"?

Olha

  • Гость
його казки мають перевірити професійні психологи

Тут нема що перевіряти!

"чумаки все роблять справно і звикли діло доводити до кінця, то й гуляли у корчмі до кінця – аж поки всі гроші пропивали, та ще й кожухи та чоботи жидові залишалися."

Ось така-то Дюймовочка з Пітером Пеном....

Шинкар знає, наливає
   I не схаменеться;
   Кобзар вшкварив, а козаки -
   Аж Хортиця гнеться
   Метелицi та гопака
   Гуртом оддирають;
   Кухоль ходить, переходить,
   Так i висихає.
   "Гуляй, пане, без жупана,
   Гуляй, вiтре, полем;

ну гірше, звісно, кажу ж

Olha

  • Гость
Для Вас, Ґізмо
 

GizmoGremlin

  • Гость
його казки мають перевірити професійні психологи

Тут нема що перевіряти!

"чумаки все роблять справно і звикли діло доводити до кінця, то й гуляли у корчмі до кінця – аж поки всі гроші пропивали, та ще й кожухи та чоботи жидові залишалися."

Ось така-то Дюймовочка з Пітером Пеном....

Шинкар знає, наливає
   I не схаменеться;
   Кобзар вшкварив, а козаки -
   Аж Хортиця гнеться
   Метелицi та гопака
   Гуртом оддирають;
   Кухоль ходить, переходить,
   Так i висихає.
   "Гуляй, пане, без жупана,
   Гуляй, вiтре, полем;

ну гірше, звісно, кажу ж
Оцінку дій козаків в "Гайдамаках" дають старшокласники після годин диспутування про цей твір в класі, Лірникова ж аудиторія - діточки з незвстановленими наразі ні моральними устоями, ні шаблонами поведінки...

GizmoGremlin

  • Гость
Для Вас, Ґізмо

Дякую, Вільхо. Мені не потрібно. Знайдіть щось для Лірника, раз вже гілка заради нього відкрита...

Olha

  • Гость
я в дитинстві зовсім малою Кобзаря читала, так що не дивуйте, Ґізмо, і не перечте лишній раз

Мавпин-Снигиряк

  • Гость
Гизма! Я собрал Майдан, думал,

Підозрюю, що як "собрал", так і "думал"!  ;)

Поза тим, 1 день демонстрації намірів ще не є Майданом.

P.S. Був цілий тиждень в Торонто, повернувся вчора вночі, на Майдан би не встиг, навіть якби хотілося...

Клевая отмазка...
Не ну вот тебе уже второй день пошел и ты уже не в Торонто, так когда тебя ждать, Гизмыч?
Тут народ КабМин штурмует, а ты всё ещё душой болеешь за европейский выбор вдалеке...
Как так?
Почему ты нас всех так подводишь?

ПС. Захвати с собой две бутыли кленового ликера... Мне надо...

blackheat

  • ****
  • Сообщений: 20617
  • родилась в СССР

Юрий с ФУП

  • Гость
Друзі-українці, якої ви думки про неї? Решту аудиторії прошу не турбуватися з відповіддю.


    К него есть еще  тупая  сказка для взрослых  " Хухры -мухры"  о зяте который пришел к теще    смысл сказки так  никто  не понял     ..

demiurg

  • Ветеринар
  • ******
  • Сообщений: 148912
  • Перший політичний в'язень Неньки
А друзив-жыдив не спросишь, сладенький ты наш?

и канадцив шось нет в друзях...
"Господи, благослови Америку!" (с) всенародно избранный президент Российской Федерации

Афа

  • Ветеринар
  • ******
  • Сообщений: 199746
через час буду возле кабмина...кто со мной на штурм?... ::)