Автор Тема: Порошенко може розсварити лідерів опозиції, вважає політолог  (Прочитано 534 раз)

Мазепа, Київ

  • **
  • Сообщений: 5551
  • swindler
 :rose:

Мюнхенська конференція продемонструвала переформатування «опозиційної трійки» і посилення особистого впливу Петра Порошенка. Про це заявив керівник Аналітичної групи ім. Григорія Сковороди Валерій Кучерук.

«Якщо аналізувати суботню Мюнхенську конференцію не по суті досягнутих домовленостей, а в контексті ситуації всередині опозиції, то можна констатувати закріплення і посилення тенденції кількох останніх місяців - поряд з Віталієм Кличком і Арсенієм Яценюком на провідні ролі виходить Петро Порошенко, - підкреслив він. - По-перше, всім спостерігачам відразу ж кинулося в очі, що на конференції був відсутній лідер «Свободи» Олег Тягнибок, а «замість» нього на звичній уже зображенні трьох опозиціонерів був присутній пан Порошенко, по-друге, в переговорах він постійно намагався виходити на перший план, відтісняючи партнерів - Віталія Кличка та Арсенія Яценюка. Ну і по-третє, держсекретар США Джон Керрі просто так з рядовими депутатами не фотографується».

За словами експерта, враховуючи особисті амбіції і зростання персонального рейтингу Петра Порошенка, що спостерігається протягом останніх кількох місяців, він поступово стає конкурентом не тільки Арсенія Яценюка на посаду прем'єр-міністра, а й Віталія Кличка - на пост президента. «Таким чином, ми спостерігаємо цілком логічне переформатування «опозиційної трійки», яке може або посилити ретельно приховувані суперечності всередині опозиції, або навпаки - звести їх нанівець. Все залежить від особистих амбіцій людей, звиклих вважати себе лідерами «системної» опозиції», - підсумував він.
И. Мазепа: "И Петр и я - мы оба правы;
Как он, и я живу для славы,
Для пользы родины моей"
Рылеев

PS: Родина у каждого своя

Афа

  • Ветеринар
  • ******
  • Сообщений: 199718
айяяяй...а я все думала,  чего это петины конфеты подорожали (не шоколадные)?... :consul:

Мазепа, Київ

  • **
  • Сообщений: 5551
  • swindler
И. Мазепа: "И Петр и я - мы оба правы;
Как он, и я живу для славы,
Для пользы родины моей"
Рылеев

PS: Родина у каждого своя

Генерал Пьюпоуз

  • *****
  • Сообщений: 30644
  • Смешно, не правда ли? Cмешно...

tyu

  • Гость
Единственный долбоеб, который рискнул высунуть рыло этот Порошенко....
Остальные благоразумно свалили от греха подальше...
А этому терять уже нечего...
Банкрот полный...

Афа

  • Ветеринар
  • ******
  • Сообщений: 199718
а почему банкрот?

karamel

  • *
  • Сообщений: 4925
У Пеци есть одно несомненное достоинство - он отличный оратор,и умеет быть убедительным.

serginio

  • **
  • Сообщений: 6584
  • Кругом якась хуйня, скрізь підараси (с)
правильно так - дехто дуже хоче щоб порошенко розсварив лідерів опозиції і мені як політологу наказано посприяти цьому

demiurg

  • Ветеринар
  • ******
  • Сообщений: 148876
  • Перший політичний в'язень Неньки
Если бы не цепкая рука Госдепа на горах оппо, давно бы перессорились
"Господи, благослови Америку!" (с) всенародно избранный президент Российской Федерации