Автор Тема: Ярославский авиа.  (Прочитано 656 раз)

хозяин

  • Пресидатель колхоза
  • ****
  • Сообщений: 24451
  • метеорологи сцуки!!!
Ярославский авиа.
« : 09 Июнь 2012, 15:04:49 »
Ярославський купив собі авіакомпанію-"смітник"

Президент і власник групи DCH Олександр Ярославський купив "Авіалінії Харкова".
Як повідомив "Комерсант-Україна" сам Ярославський, 99,99% акцій ПАТ "Авіалінії Харкова" були куплені структурами групи DCH (володіє також аеропортом "Харків").
Акції компанії були продані Фондом держмайна 6 червня на фондовій біржі ПФТС за 1,2 млн грн, але ім'я покупця не розголошувалося. Підприємець уточнив, що зараз здійснюється оформлення угоди.
"У компанії, крім назви, за великим рахунком нічого немає. Це старі розбиті будівлі, які потрібно приводити в порядок. Можна сказати, що поки я купив "смітник", який збираюся розвивати", - сказав бізнесмен.
Він не виключає, що на базі активу може бути створена нова авіакомпанія: "Мені потрібно розвивати аеропорт, щоб у майбутньому його пасажиропотік досяг 1,2-2 млн осіб на рік, для цього я і купував авіакомпанію. Але поки я не готовий сказати в деталях, що буде з "Авіалініями Харкова".
Видання зазначає, що перевізник потрібен DCH, щоб завантажити аеропорт "Харків", який також належить групі.
Без базової авіакомпанії в аеропорту окупити вкладення в нього буде складно, але інвестувати в "Авіалінії Харкова" теж доведеться чимало - від $3 млн, зазначають експерти.
"Авіалінії Харкова" було створено в липні 1998 року. До 2001 року авіакомпанія виконувала авіаперевезення на семи літаках. Зараз у власності компанії знаходяться 10 об'єктів нерухомості, частина з яких орендує "Нью Системс АМ". Чистий дохід підприємства в 2011 році - 0,77 млн ​​грн, чистий збиток - 0,73 млн грн.

Пивас

  • Гость
Re: Ярославский авиа.
« Ответ #1 : 09 Июнь 2012, 15:10:29 »
 ярик голова. все что берет даводит до ума