Автор Тема: 450 членів Самооборони відбудуть сьогодні на військові навчання  (Прочитано 571 раз)

Мазепа, Київ

  • **
  • Сообщений: 5551
  • swindler
 :zed:

КИЇВ. 14 березня. УНН. Сьогодні 450 бійців Самооборони Майдану вирушать на полігон у Нові Петрівці для проходження військових навчань, передає УНН.

Навчання однієі зміни триватиме 2 тижні. Перша зміна відбуде на навчання вже сьогодні об 11:00 із Майдану Незалежності.

Навчання можуть пройти всі охочі віком від 18 до 50 років. Кожен чоловік зобовязаний пройти обовязковий медичний огляд.

Рішення проводити такі навчання прийняли з огляду на низький рівень боєздатності української армії.

Після проходження навчань частина самооборонців при бажанні зможуть вступити на військову службу.

Самооборона Майдану — всеукраїнський понадпартійний громадський рух, добровільне громадське формування, що діє на основі самоорганізації, громадянської солідарності та координації діяльності структур різного рівня. До складу входять активісти Євромайдану, організовані у загони самооборони, які призначені для забезпечення безпеки учасників протестів, підтримання громадського порядку на території, контрольованій активістами, та інших заходів. Самооборона Майдану координує свої дії винятково зі Штабом національного спротиву.
Джерело: УНН
И. Мазепа: "И Петр и я - мы оба правы;
Как он, и я живу для славы,
Для пользы родины моей"
Рылеев

PS: Родина у каждого своя

winnie the pooh

  • *****
  • Сообщений: 82278
  • Сова! Открывай! Медведь пришел
Конечно, вступят они на вийскову службу
Нахуй надо. Прибыльней банки бонбить

Searcher

  • Гость
а нови  петривци - шо за хуйня? где это?

Greyseven

  • Гость

Мазепа, Київ

  • **
  • Сообщений: 5551
  • swindler
боевиков подучат....лучше грабить
И. Мазепа: "И Петр и я - мы оба правы;
Как он, и я живу для славы,
Для пользы родины моей"
Рылеев

PS: Родина у каждого своя

almaz

  • **
  • Сообщений: 5463
это полигон ВВшников

Украинский

  • Гость
боевиков подучат....лучше грабить
за 2 недели ничему другому научить не успеют?... :(