Автор Тема: Генерал, який готує Армію США до протистояння з Росією, став директором Ради нац  (Прочитано 692 раз)

шантарам

  • Гость
Генерал, який готує Армію США до протистояння з Росією, став директором Ради нацбезпеки у Трампа: ось що він говорив про Україну, НАТО

Посаду директора Ради національної безпеки в Адміністрації Дональда Трампа, після звільнення Майкла Флінна зайняв, генерал Макмастер, якого можна віднести до табору "яструбів" у Вашингтоні.

У Пентагоні Макмастер вже тривалий час проштовхував адаптацію збройних сил США до методів "гібридної війни", які Росія використовує проти України, та нарощування готовності збройних сил США до можливого протистояння із Москвою.

Макмастер активно вивчав досвід конфлікту на сході України
До станнього часу Макмастер у Пентагоні очолював Центр інтеграції бойових можливостей сухопутних військ США та був заступником командувача Командування з академічних та наукових досліджень з розбудових сухопутних військ.

 Follow
 Donald J. Trump ✔ @realDonaldTrump
Just named General H.R. McMaster National Security Advisor.
11:00 PM - 20 Feb 2017
  12,646 12,646 Retweets   74,208 74,208 likes
У травні 2016-го року, виступаючи у впливовому американському центрі CSIS Макмастер відзначив, що Росія посилилась у час, коли США здійснювали стратегічне згортання військової присутності у ряді регіонів.

Макмастер прямо заявив, використовуючи приклади України та Криму, що філософія стримування Росії, яку сповідали США та НАТО зазнала провалу.

Переглянути зображення у Твіттері
Переглянути зображення у Твіттері
 Читати
 Molly O'Toole ✔ @mollymotoole
White House statement on new NSA McMaster: "I will work tirelessly in this new role"
00:23 – 21 Лют 2017
  19 19 ретвітів   23 23 вподобання
"Зараз ми усвідомили загрозу з боку Росії, яка до останнього часу вела обмежені війни з чітковизначеною метою: анексувала Крим, вдерлась в Україну (і все це з нульовими для себе втратами), консолідувала набуті території і при цьому нашу реакцію на це подає, як агресивну", - заявив Макмастер.

"Для того, щоб протидіяти (таким діям Росії - прим. ГА) нам необхідно посилення передових рубежів: з тим, щоб вже на самому початку можливого протистояння ворог поніс значні втрати. При цьому сам підхід до військового стримування має спиратись на філософію завдання значної шкоди агресору не лише на етапі контрудару, а просто в ході оборони передових, щоб супротивник усвідомив, що він не зможе досягнути своєї мети за прийнятних для нього втрат. Саме так, а не за рахунок умовного балансу сил та загрози удару у відповідь вже після акту агресії. Останній досвід показав нам, що останній підхід є неадекватним", - заявив Макмастер.


Призначення Макмастера привітали навіть критики Трампа, відзначивши, що генерал прославився серед іного книжкою у якій нещадно критикував військових США за нездатність відмовити політиків США від військової авантюри у В'єтнамі. На основі цього, оглядачі припускають, що Макмастер не побоїться суперечити голові Білого дому (раніше ті ж характеристики приписували міністру оборони США Меттісу, призначення якого називали свідченням того, що Трамп не шукає підлабузників - прим. ГА )

Те, що Макмастер міняє Флінна у Раді нацбезпеки США це хороші новини чистої води
Езра Кляйн
"Я стану 1000-ю особою, яка скаже, що книжка Макмастера DERELICTION OF DUTY це одна із найважливіших американських книжок за останні 35 років", - пише один із критків Трампа, редактор видання Commentary Джон Подгорець.

 Читати
 John Podhoretz ✔ @jpodhoretz
Let me be the 1,000th person to say McMaster's DERELICTION OF DUTY is one of the most important American books of the past 35 years.
00:34 – 21 Лют 2017
  40 40 ретвітів   116 116 вподобань
"Те, що Макмастер міняє Флінна у Раді нацбезпеки США це хороші новини чистої води", - твітує Езра Кляйн, засновник видання Vox.com, який дуже гостро критикує президента США.

 Читати
 Ezra Klein ✔ @ezraklein
Mcmaster replacing Flynn as National Security Adviser is unalloyed good news: http://www.vox.com/world/2017/2/20/14673862/hr-mcmaster-trump-national-security-adviser-pick-who
00:31 – 21 Лют 2017
Photo published for H.R. McMaster, Trump’s pick for national security adviser: a brief guide
H.R. McMaster, Trump’s pick for national security adviser: a brief guide
A good general who's just been given a very tough job.
vox.com
  132 132 ретвіти   351 1 вподобання
Макмастер активно вивчав досвід конфлікту на сході України та був ініціатором аналізу бойових дій там на пердмет визначення необхідних для Армії США змін, які дозволили би їй ефективно протидіяти армії Росії у разі конфлікту. Про це у травні 2016-го року писало видання Politico.

 Follow
 Blake Hounshell ✔ @blakehounshell
Last year, McMaster wrote a secret Army study that targeted Russia http://www.politico.com/magazine/story/2016/04/moscow-pentagon-us-secret-study-213811
10:21 PM - 20 Feb 2017
Photo published for The Secret U.S. Army Study That Targets Moscow
The Secret U.S. Army Study That Targets Moscow
A quarter century after the Cold War, the Pentagon is worried about Russia’s military prowess all over again.
politico.com
  261 261 Retweets   267 267 likes
"Макмастер має бездоганну репутацію. Разом з Тіллерсоном, Меттісом та нашою розвідкою - та за підтримки президента Трампа - він може допомjгти виправити ситуацію", - твітує сьогодні Строуб Талботт, голова впливового аналітичного центру Brookings Institution.

 Читати
 Strobe Talbott ✔ @strobetalbott
McMaster has a stellar reputation. With Tillerson, Mattis, & superb Intel Community - with POTUS's support - he can help get back on track. 833783438922629125[/tweet]][/url] …
00:29 – 21 Лют 2017 · Paris, France
  165 165 ретвітів   337 337 вподобань
Макмастер є затятим побороником посилення та модернізації збройних сил США з метою зберегти та наростити технічне випередження можливих супротивників, яке на його думку збройні сили США та союзників втрачають. На початку минулого року Макмастер публічно заявив про те, що США та їх союзники небезпечно скоротили свої військові потужності.

Він звертав увагу на майстерне використання Росією атак у кіберпросторі, безпілотників та засобів радіоелектронної боротьби
Макмастер, серед іншого, заявляв що Армія США у її нинішньому стані не готова до викликів, які становить російська артилерія, з огляду на те, як остання проявила себе на сході України.

Він також звертав увагу на майстерне використання Росією атак у кіберпросторі, безпілотників та засобів радіоелектронної боротьби для нейтралізації супротивника. До цих аспектів Макмастер неодноразово привертав увагу у ході свідчень у Сенаті.

 Follow
 Charles Morrison @ChasMorrison
More on what McMaster has been thinking about recently: http://www.defenseone.com/technology/2016/05/how-pentagon-preparing-tank-war-russia/128460/
11:42 PM - 20 Feb 2017
Photo published for How the Pentagon is Preparing for a Tank War With Russia
How the Pentagon is Preparing for a Tank War With Russia
Reactive armor and cross-domain fire capabilities are just some of the items on the Army’s must-have list.
defenseone.com
  1 1 Retweet   likes
"Чимало із цих систем, які використовують покращені звичайні боєприпаси, від яких ми відмовляємося, переважають нас за радіусом дії", - відзначив Макмастер срезе іншого, про російську артилерію.

Макмастер також відзначив, що в умовах скорочення потужностей артилерії Армії США, Вашингтон розрозбляє плани використання вогневих потужностей різних родів військ для подолання якісного розриву із російською артилерією.

Переглянути зображення у Твіттері
Переглянути зображення у Твіттері
 Читати
 Yaroslav Trofimov ✔ @yarotrof
McMaster's WSJ piece on balancing revisionist Russia, China and Iran from last year. https://www.wsj.com/articles/probing-for-weakness-1458775212
23:21 – 20 Лют 2017
  79 79 ретвітів   50 50 вподобань
Макмастер прямо називав танки та бронемашини, які використовують США, такими що потребують заміни на зразки нового покоління.

Близьким до Макмастера називають Філіппа Карбера, військового дослідника "Фундації Потомак", який відвідував передову на Сході України та представив на розгляд військових та громадських експертів США свій звіт про методи ведення бойових дій Росії. Карбер зокрема наголошував на тому, що збройні сили США пішли у відрив у своїх методах використання артилерії та систем залпового вогню, а також у їх якості.

Дивіться також: Громадська організація "РАЗОМ" представить у Конгресі дослідження на тему "Політика США в Україні, виклики та можливості"

красиво тут: http://ukrainian.voanews.com/a/makmaster-rosiza-nazbezpka/3732566.html?nocache=1

шантарам

  • Гость

Абракадабра

  • Гость

шантарам

  • Гость

тебя уже и по телеку показали? ебать, ты знаменитость!

Абракадабра

  • Гость

Geny

  • ****
  • Сообщений: 22736
ебать кацапню, ебать!


пойди затвор что-ли передерни.... озабоченный...
Вопросы веры в доказательствах не нуждаются.
Я не гражданин России
Я не гражданин Украины


Абракадабра

  • Гость

KerrHerr

  • *
  • Сообщений: 2513
В начале этого года сбылась заветная мечта польских властей о размещении на территории страны американских войск: в Польшу прибыла бронетехника заокеанского союзника, торжества по случаю этого «исторического успеха» прошли с максимальной помпезностью и восторгами со стороны представителей польского руководства. И вдруг, спустя всего лишь месяц после всех этих восторгов и радостей, оказалось, что тяжелые американские танки… не проедут ни через один польский мост или виадук! Причина предельно проста: не только польские мосты не рассчитаны на тяжелые американские «Абрамсы», но и железнодорожные тунели слишком низки, чтобы в них поместился такой танк, перевозимый на платформе. Выходит, что американская бронетанковая боевая группа станет не пугалом против «агрессивной России», как планировалось польскими внешнеполитическими стратегами, а классическим примером потемкинской деревни.

Решение о так называемом «усилении восточного фланга НАТО» было принято в июле прошлого года на встрече в верхах стран-членов Альянса, которая состоялась в Варшаве. В январе этого года в Польшу из американского штата Колорадо перебросили Третью бронетанковую бригадную боевую группу из Четвертой пехотной дивизии, дислоцированной в Форте Карсон. На вооружении 3,5 тысяч военнослужащих группы находится более 400 единиц гусеничной и более 900 единиц колесной военной техники, в том числе 87 танков «Абрамс», 18 самоходных гаубиц «Паладин» калибра 155 мм, а также 144 боевых машин пехоты типа «Bradley».

Счастью представителей польских властей по случаю прибытия «дорогих гостей» не было предела. Премьер-министр Беата Шидло на церемонии торжественного приветствия американских военных 14 января прямо-таки расплывалась в восторге: «Сегодня великий день — день, когда мы можем на польской земле, здесь в Жагане (25-тысячный город с военным гарнизоном, расположенный в западной Польше, около 40 км от польско-немецкой границы — прим. авт.), поприветствовать американских солдат — представителей наилучшей, самой сильной и самой замечательной армии мира».

В красноречии, переходящем в манию величия, не уступал ей министр национальной обороны Антоний Мачеревич, которого в Польше все чаще и все более всерьез многие называют «министром войны с Россией»: «Когда вы здесь, польские войска находятся в Афганистане. Когда вы здесь, польские войска находятся в Кувейте и в Ираке. Когда вы здесь, польские корабли плывут к Средиземному морю, чтобы защитить южный фланг НАТО от какой-либо агрессии, потому что мы вместе защищаем свободу, вместе защищаем независимость восточного фланга НАТО и вместе защищаем независимость Европы».

Очередные приветственные торжества были организованы 30 января, на этот раз с участием польского президента Анджея Дуды, по случаю первых польско-американских маневров. Глава Польши напомнил, что «на протяжении десятилетий, еще не так давно, менее 30 лет тому назад, здесь в Жагане дислоцировались подразделения армии, которую нам приказывали считать союзнической, но которую мы в Польшу не приглашали. А особенно мы ее не приглашали, чтобы она здесь осталась. И мы чувствовали себя порабощенными. Сегодня приехали наши союзники, которые являются символом свободы и порядка (!) в мире, а прежде всего безопасности, союзники, которых мы приглашали и которых ждали».

Тем временем Антоний Мачеревич отметил: «Когда я смотрю на польские и американские знамена, я думаю о сотнях тысяч польских солдат, которые погибли в 40-х и 50-х годах в боях, защищая Родину от советской агрессии и о словах президента Леха Качиньского (погиб в авиакатастрофе под Смоленском 10 апреля 2010 года — прим. авт.), который предостерегал в 2008 году, во время российской агрессии против Грузии: сегодня Грузия, завтра Украина, потом может прийти очередь балтийских государств, а затем под угрозой может оказаться Польша».

Чуть позже на фоне прямо-таки гротескного энтузиазма представителей польских властей появились холодные и логичные вопросы по поводу дислокации американцев: если они будут защищать Польшу от «агрессивной России», то почему их силы размещены у западной границы Польши, буфером у границ Германии?

Ответ на этот вопрос оказался шокирующе банальным: 60-тонные американские «Абрамсы» не проедут по польским мостам, которые построены с расчетом на грузоподъемность в 30 тонн — поскольку именно такие танки стояли на вооружении стран Варшавского договора, и именно под такие средние танки строилась дорожная инфраструктура.

Не боится об этом открыто говорить Леон Коморницкий, генерал дивизии в отставке, по военной специальности танкист, выпускник Военной академии бронетанковых войск им. маршала Родиона Малиновского и Академии Генерального Штаба в Москве, а перед окончанием службы заместитель начальника польского Генерального Штаба: «Прошу мне показать, какой мост в Польше имеет грузоподъемность, позволяющий проезд колонны тяжелых танков?! Наши мосты строились и строятся под танки средние. Не случайно, машины стран Варшавского договора имели меньшую массу, и вообще в армиях этих стран не использовались тяжелые танки, а НАТО имело на вооружении именно танки тяжелые. Если бы НАТО нанесло удар по странам Варшавского договора, такие танки не проехали бы по мостам, рассчитанным на значительно меньший тоннаж».

При этом проблема не сводится к серьезным сложностям переброски — в случае надобности — американских подразделений на восток, а касается также тяжелых танков «Леопард», которые находятся на вооружении польской армии. Как отмечает генерал Коморницкий, «мы купили старые тяжелые немецкие танки, предназначенные для утилизации, а на их сервисе по-прежнему зарабатывает иностранный производитель, хотя отечественный производитель выпускал средние танки». И задает риторический вопрос, сразу же отвечая на него: «Располагает ли сегодня государственная железная дорога платформами, которыми можно было бы перевезти тяжелые танки типа „Леопард“? И вообще возможна ли перевозка таких машин железной дорогой? Нет! Они слишком высоки; не поместились бы ни под одним мостом!».

Тем временем американские союзники уже успели посеять панику на польских дорогах. Всего лишь в течение одной недели на их счету пять автоаварий: рассыпанные по дороге танковые снаряды, застрявший под мостом грузовик из-за ошибочной оценки водителем его высоты, разбитый «Hummer», разорванная о балюстраду моста автоцистерна и озеро вытекшего из нее топлива. Спасибо хотя бы, что они пока не выезжают на автотрассы своими танками…

Александр Шторм (Варшава), специально для EADaily

юрий

  • **
  • Сообщений: 5588
  • бывали хуже времена ,но не было подлей
Слышь шанкр переведи со свинячьего

шантарам

  • Гость

Слышь шанкр переведи со свинячьего
соси хуй, дебил

Абракадабра

  • Гость

юрий

  • **
  • Сообщений: 5588
  • бывали хуже времена ,но не было подлей

шантарам

  • Гость