Автор Тема: Вперше (!?)за своє життя мені соромно, що я українець  (Прочитано 965 раз)

Лохматый

  • **
  • Сообщений: 5563
  • MUST DIED FOREVER
Волонтер: Я сиджу і плaчy, реально, як дитина ридaю… Вперше за своє життя мені соромно, що я українець



Нa своїй сторінці в Фейсбук aртем Ервін  нaписaв допис.

Якщо би Ви мене зaрaз побaчили… я сиджу і плaчу, реaльно, як дитинa ридaю.. Я просто уявив, що нa борту літaкa знaходжуся сaме я , a дaлі як кaмінь нa душу впaв, коли хоть і в думкaх, aле відчув як це, коли тaм нa землі тебе не чекaють , тебе проклинaють і готові зaкидaти кaмінням..

Пaм’ятaєте історію, коли з Чорнобиля везли дітей, a люди кидaли в них кaміння ? Огидно зa все , огидно зa людей…

Вперше зa своє життя мені соромно, що я укрaїнець, aле я щиро вірю, що більшість з нaс не тaкa, як ці здичaвілі громaдянини..

Дaвaйте просто підтримaємо цих людей, які повернулися нa бaтьківщину , дaвaйте покaжемо єдність нaції і нaпишемо коментaр, що Укрaїнa іншa , a ми укрaінці рaзом з Вaми

Прошу однодумців постaвити  і обов’язково зробити #repost , подивимося скільки нaс , готових допомогти і підстaвити плече у вaжку хвилину

Сподівaюся нaс є мільйон ‼️

Andrii Kozak: У Вaс тaке бувaє , відчуття сорому, aле не зa свою крaїну, a зa її громaдян ?

Слaвa Укрaїні⁉️ «Стыдно товaрищи»

Якби всі тaк aктивно вигaняли окyпaнтa з нaшої землі, a не укрaїнців з Ухaню , думaю у нaс вже дaвно нaступив Мир нa Донбaсі.

Шaновний Президенте, я готовий вже сьогодні добровільно стaти волонтером і прaцювaти з громaдянaми Укрaїни , які сьогодні повернулися нa Бaтьківщину !

Мені соромно зa ту чaстину укрaїнців, якщо їх тaк можнa нaзвaти, які згaньбили нaшу держaву нa весь цивилізовaний світ ! .. Нaвіть росіяни , яких у нaс тaк не люблять згуртувaлися рaзом , всією крaїною , незвaжaючи нa те , що вірус до них нaбaгaто блищий ніж до нaс !

Тому звaжaючи нa все вище нaписaне , я не хочу щоб інші держaви мaли кaртинку нa своє телебaчення , яким бидлом є укрaїнський нaрод. Я ввaжaю прaвильним рішення стaти волонтером і зaкликaю усіх укрaїнців підтримaти нaших громaдян, які прибули сьогодні в Укрaїну ! Тільки єдність робить нaс сильним ! Єднaймося , Укрaїно !!!

З Повaгою, УКРaЇНЕЦЬ!

Прошу однодумців постaвити #like і обов’язково зробити #repost , подивимося скільки нaс , готових допомогти і підстaвити плече у вaжку хвилину

Сподівaюся нaс є мільйон‼️

Джерело: bestpost.co.ua


Иоиль

  • *****
  • Сообщений: 81968
На Тернопільщині люди не розходяться, ще бояться приїзду людей з Китаю в «Медобори»
Силен Господь Бог, судящий ее!  и на челе ее написано имя: тайна, Вавилон великий, мать блудницам и мерзостям земным.

Cotton

  • ****
  • Сообщений: 24332
  • Перемел навсегда!
На Тернопільщині люди не розходяться, ще бояться приїзду людей з Китаю в «Медобори»

конченные

Иоиль

  • *****
  • Сообщений: 81968
Вообще то когда поголовье в стадо сбивается для вируса это хорошо , есть где разгулятся .
Силен Господь Бог, судящий ее!  и на челе ее написано имя: тайна, Вавилон великий, мать блудницам и мерзостям земным.

SirojA

  • *
  • Сообщений: 1144
На Тернопільщині люди не розходяться, ще бояться приїзду людей з Китаю в «Медобори»

конченные

Украинцы


Бася Фельдман

  • *****
  • Сообщений: 60687
  • ))) Бык с Пиздой!!! )))
 :-[ Звычайне украиньске гимно - ему стыдно и тут же "репост зробите", монетизация всего и вся, грОши понад усэ!!! "Бляди, сэр!" (с) !!!  :-[
"... А мы ещё дойдем до Ганга, а мы ещё умрем в боях, чтоб от Японии до Англии сияла Родина моя!.."(с)

Амарока

  • *****
  • Сообщений: 31708
За чернобыльских вспомнил..тогда не огидно было?
Ну раз тут "вперше"..

Rasta78

  • ***
  • Сообщений: 18825
А это что за история с чернобыльскими детьми?!

Агент Провокация

  • Гость
Никакой "еднасти" давно уже нет, пора это признать, не пряча голову в песок, как страусы.
Есть отдельные люди, которые поддерживают этих неприкаянных сограждан и иностранных гостей Украины, которым не повезло. Надеюсь, что их - адекватное большинство, но не уверена.
А есть... существа... готовые кидать камни в невинных детей только ради того, чтобы их оппы были такими же безмятежными, как и раньше.

Они же раньше не митинговали против прогрессивных реформ Сукисупрун? А почему?

RSP

  • *****
  • Сообщений: 55947
Та сейчас всем нормальным украинцам стыдно за поведение быдла протестующего против этой евакуации.
Как стыдно за бродячие банды.
Как стыдно за лохов манданных, именуемых патриотами.
Как стыдно за то что тридцать лет как слепые коты в ту Европу идём а пришли в Африку. Скорее миновали Африку и пришли хуй знает куда.
Европейцы, блядь.

Джиломан

  • ****
  • Сообщений: 25573
Есть отдельные люди, которые поддерживают этих неприкаянных сограждан и иностранных гостей Украины, которым не повезло.
Небось кацапы все.

Джиломан

  • ****
  • Сообщений: 25573
Та сейчас всем нормальным украинцам стыдно за поведение быдла протестующего против этой евакуации.
Так это и есть нормальные украинцы.

Старлей

  • *
  • Сообщений: 3636
Хохол хохлу волк

Джиломан

  • ****
  • Сообщений: 25573
Зато спивают гарно.

SirojA

  • *
  • Сообщений: 1144
Зато спивают гарно.

Про щэню воют знатно  :))


Упоротый

  • ****
  • Сообщений: 21665
  • Хто, я? Та не!
Идиоты сопли пускают

алчевский вован

  • *****
  • Сообщений: 62875
  • Все, что вы скажете, будет использовано против вас
Идиоты сопли пускают


Пане Вєлєсов, если грипп поцепишь, к сусиду лучше не подходи. А то фиг его знает, чем это может обернуться  :(

SirojA

  • *
  • Сообщений: 1144
Можно ли портретом Бандеры отпугнуть коронавирус?

алчевский вован

  • *****
  • Сообщений: 62875
  • Все, что вы скажете, будет использовано против вас
Можно ли портретом Бандеры отпугнуть коронавирус?

Если приложить его к пораженному вирусом участку тела

Упоротый

  • ****
  • Сообщений: 21665
  • Хто, я? Та не!
Идиоты сопли пускают


Пане Вєлєсов, если грипп поцепишь, к сусиду лучше не подходи. А то фиг его знает, чем это может обернуться  :(

Достаточно будет в подъезде чихнуть  :(

Абдуллa

  • Гость
Та сейчас всем нормальным украинцам стыдно за поведение быдла протестующего против этой евакуации.
Как стыдно за бродячие банды.
Как стыдно за лохов манданных, именуемых патриотами.
Как стыдно за то что тридцать лет как слепые коты в ту Европу идём а пришли в Африку. Скорее миновали Африку и пришли хуй знает куда.
Европейцы, блядь.
За сожженных в Одессе тоже стыдно ?

Бася Фельдман

  • *****
  • Сообщений: 60687
  • ))) Бык с Пиздой!!! )))
Можно ли портретом Бандеры отпугнуть коронавирус?
:D Лепей жовто-блакитной фарбой!!! :D :D :D
"... А мы ещё дойдем до Ганга, а мы ещё умрем в боях, чтоб от Японии до Англии сияла Родина моя!.."(с)

Мрачный Оптимист

  • ***
  • Сообщений: 16439
  • ...
Хохол хохлу волк
Сука!
Это жиза!
Товаресчь Хохол, твою,разделяю боль Я! Мужайся! На смену заводам,идёт земледелье (Подсечно-огневое) Триполья!!!

RSP

  • *****
  • Сообщений: 55947
Та сейчас всем нормальным украинцам стыдно за поведение быдла протестующего против этой евакуации.
Как стыдно за бродячие банды.
Как стыдно за лохов манданных, именуемых патриотами.
Как стыдно за то что тридцать лет как слепые коты в ту Европу идём а пришли в Африку. Скорее миновали Африку и пришли хуй знает куда.
Европейцы, блядь.
За сожженных в Одессе тоже стыдно ?
За тех мразей что это устроили стыдно. Соженные чем виноваты то.
В общем есть чего стыдиться в поцманданной Украине. Все не перечислишь.
Страна пошла по пизде в результате блядских скачек 13-14 годов.
Как тут может быть не стыдно.
А могли бы быть как Польша или Венгрия.

Гроната

  • ***
  • Сообщений: 15900
Уханькали Украину
«Я знаю сотни способов вытащить медведя из берлоги, но ни одного, чтобы загнать его туда обратно. Не дразните русского медведя» - Отто фон Бисмарк