Автор Тема: Я Слав . приношу свои глубочайшие извенения Турчинофу  (Прочитано 3413 раз)

Слав

  • Гость
если когда либо осмысленно или нет  оскорбил его
или обидел на любом из форумов или в реале .

Слав

  • Гость
Ганс надо переступать иногда через свою гордость и обиди хотя б иногда

хозяин

  • Пресидатель колхоза
  • ****
  • Сообщений: 24451
  • метеорологи сцуки!!!
Слав, я удивляюсь твоей наивности. Безбородов вчера накатил грамм 300 и в благодушном настроении решил всех простить. Даже мне в приват кинул письмо со смайлами. Чего не было ещё никогда и ни разу.

Запомни простую вещь: алкоголик - не человек. К алкоголику неприменимы нормы морали. Алкоголик - животное. Поэтому его можно любить, ухаживать за ним, но верить ему нельзя. Его поступки и его настроение зависят только от концентрации алкоголя в крови, но никак не от моральных устоев.

Понял?


Какой пиздеж!!!!!!

хозяин

  • Пресидатель колхоза
  • ****
  • Сообщений: 24451
  • метеорологи сцуки!!!
Пипец!!!! Так что меня теперь все забудут?

ЦеДзип

  • Гость
если когда либо осмысленно или нет  оскорбил его
или обидел на любом из форумов или в реале .


 :o писец шо творицца

хозяин

  • Пресидатель колхоза
  • ****
  • Сообщений: 24451
  • метеорологи сцуки!!!
Пипец!!!! Так что меня теперь все забудут?
ъ

Ну, не враз... Это процесс длительный и постепенный. Тебе наверняка приходилось попадать в ситуацию, когда ты трезв, а собеседник пьян. Как ощущения? Примерно то же чувствуют все люди.


Так а я когда трезвый с пьяными не разговарию....

Орманди

  • Гость
не напяливай на титьки
ты утиный кузурёк
не нажаривай на сиське
ты аптечный пузурёк

хозяин

  • Пресидатель колхоза
  • ****
  • Сообщений: 24451
  • метеорологи сцуки!!!
Так а я когда трезвый с пьяными не разговарию....

А как спасаешься от пьяного "бебання"? Или ты превентивно сам напиваешься? :)


Да никак... Гаварю досвидос и пипец. Я давно взял себе за правило общаццо исключительно с кем хочу и когда хочу.

ЦеДзип

  • Гость
Слава подменили  :zed: :o

хозяин

  • Пресидатель колхоза
  • ****
  • Сообщений: 24451
  • метеорологи сцуки!!!
Да никак... Гаварю досвидос и пипец. Я давно взял себе за правило общаццо исключительно с кем хочу и когда хочу.

Ну вот пример: сижу на даче, никого не трогаю, приходит пьяный сосед и начинает "общаться". От шо с ним делать? Выкидывать за забор или слушать его пьяный бред?


Сказать досвидос, а если но андестенд то безусловно в репу...

Слав

  • Гость
тупой расценіт кай слабость, а умни паймьнт

Украинский

  • Гость
Я Слав . приношу свои глубочайшие извенения Турчинофу

весело жывут люди... шо за душэвный стриптиз? :consul:
 

Букашка

  • Смотрящий
  • ***
  • Сообщений: 157
Ганс надо переступать иногда через свою гордость и обиди хотя б иногда

А ты разве был на Масяню  обижен? Я - нет. И сейчас в том числе.

Тут другое непонятно: тебя ведь не один Безбородов травил, а вся его шобла - Гандонофф, Тетяна-дп, Каровища и пр.пр.  Так как теперь быть? Думаешь, он даст им команду прекратить троллить Слава?  Или они сами перестанут, видя, что патрон с тобой помирился?  :)
Ану биро ссилочьку принеси із ДД, бо так і залишишся "підарковатим малолєтнім пиздюком". Час пішов.

Пора вже за свої слова починати відповідати, недоумок.

Букашка

  • Смотрящий
  • ***
  • Сообщений: 157
Ганс надо переступать иногда через свою гордость и обиди хотя б иногда
Мудре рішення, пане.
 :-* Війна на особистому фронті ні до чого хорошого не приведе.

Букашка

  • Смотрящий
  • ***
  • Сообщений: 157
Ганс надо переступать иногда через свою гордость и обиди хотя б иногда
Мудре рішення, пане.
 :-* Війна на особистому фронті ні до чого хорошого не приведе.

Соображаешь, тупая пизда. 1-е сентября не за горами... Но практических действий не видно.
Я тобі вже казала, підарковатий малолєтній уебок (с) Ганс, тупою пиздою будеш називати свою маму, що породила такого придурка на світ, і дружину, що вийшла за нього заміж.

А тепер по суті твоїх висосаних із фуя пред*яв:  НА ХУЙ ----------> ТУДИ.
А перед тим напиши скаргу у свою місцеву міліцію, чи у прокуратуру, що хтось колись заглянув на твою сторіночку в Однокласниках. Нехай ще й там поржуть із такого конченого ідіота. КРАПКА. Не сміши піську - вона й так смішна.

Букашка

  • Смотрящий
  • ***
  • Сообщений: 157
Мудре рішення, пане.
 :-* Війна на особистому фронті ні до чого хорошого не приведе.
Соображаешь, тупая пизда. 1-е сентября не за горами... Но практических действий не видно.
А ты разве был на Масяню  обижен? Я - нет. И сейчас в том числе.
Тут другое непонятно: тебя ведь не один Безбородов травил, а вся его шобла - Гандонофф, Тетяна-дп, Каровища и пр.пр.  Так как теперь быть? Думаешь, он даст им команду прекратить троллить Слава?  Или они сами перестанут, видя, что патрон с тобой помирился?  :)
Ану биро ссилочьку принеси із ДД, бо так і залишишся "підарковатим малолєтнім пиздюком". Час пішов.

Пора вже за свої слова починати відповідати, недоумок.
То шо там із ссилочькою на мою травлю Слава?
Чи ти визнаєш, шо ти пи*дюк?

Букашка

  • Смотрящий
  • ***
  • Сообщений: 157
тупою пиздою будеш називати свою маму, що породила такого придурка на світ, і дружину, що вийшла за нього заміж.

От чому якась недойобана помийна блядіна весь час згадує мою маму та дружину? :zed:
Ніхто б їх не згадував, якби якийсь придурок не обзивав нікого тупими пездами, недойобаними помойними блядінами. Тебе ніхто не чіпав. Цю війну розпочав ти сам. Тому отримуй по заслугах.

А ні, то сам будь малолєтнім уйобком, і тупою пиздою (бо вивісив на ДД бабську аватарку), і недойобаною помойною блядіщою.

Навчися нормально з людьми спілкуватися, і ніхто ні тебе, ні твоїх родичів не чіпатиме.

До речі, я ніяким чином їх не ображала - лише звернула твою увагу, недоумку, що перш ніж інших чужих жінок ТАК обзивати, спочатку назви свою маму так і дружину, бо з такою твоєю поведінкою знайдеться хтось, хто так само їх буде обзивати. То як? Приємно? А чого ж ти тоді називав мого сина "малолєтним уебком"?

ТО ДЕ ССИЛКА НА МОЮ ТРАВЛЮ СЛАВА????

old-wood

  • Гость
вот славко торч еще ангел по сравнению с ними

Букашка

  • Смотрящий
  • ***
  • Сообщений: 157
А чого ж ти тоді називав мого сина "малолєтним уебком"?


http://zugunder.com/index.php?topic=13985.msg310894#msg310894

Ту свою ссилочку засунь собі в *опу. Я тебе ще раз запитую: за що ти назвав мою дитину "малолєтнім уйобком", адже листочок перейменувала я, до того ж, у чому полягає злочин в його перейменуванні? За що у ПП-ках полоскав кістки моєму чоловікові? І цей гандон ще буде тут на дурку косить, що згадують його родичів?

А тепер закрий свою чорну гівняну ротяку, і щоб я більше від тебе у свою сторону ні звука, ні пука не чула.
Нє 3,14зді, да необ3,14здім будеш.

МОЇ ПИТАННЯ РИТОРИЧНІ - НА НИХ МОЖЕШ НЕ ВІДПОВІДАТИ І МЕНЕ НЕ ЦИТУВАТИ.

old-wood

  • Гость
мадам забудьте его!
ему и так труднее он счас в безвыходном положении
вот и дуреет как бешаный пес простите его и пусть идет себе с миром
ваш вуд

Nomad

  • ... просто Nomad, однако
  • Ветеринар
  • ******
  • Сообщений: 104985
  • --------> *
"...Я Слав . приношу свои глубочайшие извенения Турчинофу ..."/Слав/

Сгоняй в Киев и тапок истчо ему оближи, шоп для полнова эффекту, однако. :bad:

Война реально обострила шизофреников и параноиков :(

Тетяна_dp

  • *
  • Сообщений: 1247
Тут другое непонятно: тебя ведь не один Безбородов травил, а вся его шобла - Гандонофф, Тетяна-дп, Каровища и пр.пр.
Навмисне зареєструвалася на вашому форумі, щоб задати запитання…Славу. Я не буду просити у Зольда смердючого надати посилання на приклади цькування Слава з боку Тетяни_dp. Оскільки це напевне викличе всього лише  чергове виверження лайна з вказаного суб*єкта, а лінків, як не надав Букашці, так не надасть і мені. До того ж на прикладі цього треду можна спостерігати практично повну відсутність уваги цугундерівців до чергових вивержень Чернівецького лайнового вулкану під черговим погонялом Ганс.  Десь приблизно на рівні того, що вище написав old-wood. Тому жодної уваги не вартий цей покидьок, що поливає брудом по форумах чужих дітей.
Колись дуже давно я мала діалог зі Славом в його власному треді про окорока і ковбаси, що йому привезла теща. Я сама вже слабо пам*ятаю про деталі, тому не виключено, що Слав не пам*ятає про це зовсім. Здається, діалог був на рівні жартів. І все. Більше не пригадую жодного випадку, щоб взагалі нік Слав згадувався в якомусь з моїх постів.
Запитання до автора даного треду : ви згодні з Гансом-Салдатом, що будь-коли  зазнавали травлі на фДД або якомусь іншому форумі з боку Тетяни_dp? Якщо не згодні (а я у цьому певна), то чому не спростували інформацію Ганса про факти цькування вашого ніку Тетяною?

хозяин

  • Пресидатель колхоза
  • ****
  • Сообщений: 24451
  • метеорологи сцуки!!!
Извиняйся Слав теперь уж и перед Татьяной_дп, лиха беда начало каг гриццо...

Тетяна_dp

  • *
  • Сообщений: 1247
Извиняйся Слав теперь уж и перед Татьяной_дп
Та ні, ніяких вибачень ніколи ні від кого не вимагала на форумах, а зі Славом взагалі практично не перетиналася, крім того одного випадку з ковбасами від тещі. Хотіла всього лише, щоб і він це визнав публічно.

хозяин

  • Пресидатель колхоза
  • ****
  • Сообщений: 24451
  • метеорологи сцуки!!!
Извиняйся Слав теперь уж и перед Татьяной_дп
Та ні, ніяких вибачень ніколи ні від кого не вимагала на форумах, а зі Славом взагалі практично не перетиналася, крім того одного випадку з ковбасами від тещі. Хотіла всього лише, щоб і він це визнав публічно.


???????