Автор Тема: вия, а ну иди сюда! шозах?!!!!  (Прочитано 801 раз)

жыды

  • Гость
вия, а ну иди сюда! шозах?!!!!
« : 29 Январь 2014, 13:29:04 »
Між активістами Майдану і "Спільною справою" - перестрілка. Шестеро осіб поранено
"Стріляли гумовими кулями. Активістів забрала "швидка"
Під час спроби звільнення активістами Майдану приміщення Міністерства агрополітики та продовольства України на вулиці Хрещатик, яке захопили активісти руху "Спільна справа", постраждали шість осіб.

Біля входу в будівлю Мінагропроду перебуває близько 200 осіб. Серед них є кілька десятків Самооборони Майдану, які прийшли, щоб домовитися з активістами "Спільної справи" звільнити приміщення міністерства.

Водночас, очевидці повідомили агентству "Інтерфакс-Україна", що в результаті конфлікту в будівлі Мінагропроду постраждали шестеро активістів "Спільної справи".

"Стріляли гумовими кулями, їх забрала "швидка", - розповіли очевидці. Разом з тим, агентству поки що не вдалося отримати офіційне підтвердження цієї інформації.

Згідно з інформацією 5 каналу, один з потерпілих був поранений п'ятьма пострілами з травматичної зброї і зараз його оперують в будівлі мерії Києва, також захопленій мітингувальниками.

У будівлі міністерства на перших 4 поверхах розбиті двері, розкидані вогнегасники і пожежні рукави. Самооборону поливали водою з пожежних рукавів з 5 поверху. В будівлі Мінагропроду всього 8 поверхів.

Зараз тривають переговори з питання звільнення активістами "Спільної справи" будівлі. У будівлю потрапити з вул. Хрещатик не можна.

У той же час у соцмережах пишуть, що поруч з відомством вишикувався коридор зі "свободівців", які виводять з будівлі активістів "Спільної справи".

Раніше "АиФ.иа" написав, що в будівлі міністерства були чутні постріли. У спробі штурму будівлі Мінагрополітики, яке активісти "Спільної справи" заблокували 24 січня, брали участь бійці "Сотні Святослава" - сотні самооборони ВО "Свобода" імені Святослава Хороброго.

Офіційних звернень в міліцію з приводу штурму Мінагропроду не надходило, повідомили в столичному главку.

synus

  • *
  • Сообщений: 1022
Re: вия, а ну иди сюда! шозах?!!!!
« Ответ #1 : 29 Январь 2014, 13:29:53 »
 Мародьори свободовські.

demiurg

  • Ветеринар
  • ******
  • Сообщений: 148676
  • Перший політичний в'язень Неньки
Re: вия, а ну иди сюда! шозах?!!!!
« Ответ #2 : 29 Январь 2014, 15:36:00 »
ща Вольтер нам будет рассказывать, что "резиновыми пулями стреляет только Беркут!! значит, убитые могли быть только от пуль Беркута!!" :shuffle:
"Господи, благослови Америку!" (с) всенародно избранный президент Российской Федерации

Via

  • **
  • Сообщений: 6085
  • Піар-вовкодав
Re: вия, а ну иди сюда! шозах?!!!!
« Ответ #3 : 29 Январь 2014, 15:36:56 »
Нахер Данилюка з Майдану - сучара він запроданська. Аби знала, де його знайти зараз - набила б морду власноруч.

UМK

  • Гость
Re: вия, а ну иди сюда! шозах?!!!!
« Ответ #4 : 29 Январь 2014, 15:40:08 »
очень жаль, что стреляли не боевыми - с обеих сторон  :blush: :blush: :blush:

но и так прыятно  :)

Fantomas

  • *
  • Сообщений: 1228
Re: вия, а ну иди сюда! шозах?!!!!
« Ответ #5 : 29 Январь 2014, 16:06:10 »
Нахер Данилюка з Майдану - сучара він запроданська. Аби знала, де його знайти зараз - набила б морду власноруч.

Тебе дать адрес его проживания?

Пацак

  • Гость
Re: вия, а ну иди сюда! шозах?!!!!
« Ответ #6 : 29 Январь 2014, 16:19:06 »
очень жаль, что стреляли не боевыми - с обеих сторон  :blush: :blush: :blush:

но и так прыятно  :)


блть  :zed: збоченець  :o

UМK

  • Гость
Re: вия, а ну иди сюда! шозах?!!!!
« Ответ #7 : 29 Январь 2014, 16:20:09 »
блть   збоченець 
ничего подобного...
 кады враги убивают друг друга - это всегда приятно  :) :-[

медбрат

  • Гость
Re: вия, а ну иди сюда! шозах?!!!!
« Ответ #8 : 29 Январь 2014, 16:22:41 »
Нахер Данилюка з Майдану - сучара він запроданська. Аби знала, де його знайти зараз - набила б морду власноруч.
Вия, скажи спасибо вождю. "Враг моего врага - мой друг" - правда, звучало классно?

Via

  • **
  • Сообщений: 6085
  • Піар-вовкодав
Re: вия, а ну иди сюда! шозах?!!!!
« Ответ #9 : 29 Январь 2014, 16:58:50 »
Вия, скажи спасибо вождю. "Враг моего врага - мой друг" - правда, звучало классно?

Скажу. Він все робить правильно. А Данилюк - сцикун. Обох знаю особисто десяток років. Тому маю підстави так говорити.

Елдаков

  • ***
  • Сообщений: 15618
  • Несу херню. Осторожно, могу уронить!
Re: вия, а ну иди сюда! шозах?!!!!
« Ответ #10 : 29 Январь 2014, 17:01:42 »
Примечательно, што выя не прореагировала на предложение спорта.. ::)

Бесноватая клавишная бойцыца.. :-[

Пока дебилы во всём мире орут о своих правах, умные люди молча им эти права редактируют.

Via

  • **
  • Сообщений: 6085
  • Піар-вовкодав
Re: вия, а ну иди сюда! шозах?!!!!
« Ответ #11 : 29 Январь 2014, 17:12:35 »
Примечательно, што выя не прореагировала на предложение спорта.. ::)

Бесноватая клавишная бойцыца.. :-[



Про що це ти???

Зі: На ФУПі я в бані, тому читаю його бігцем і неуважно.

Елдаков

  • ***
  • Сообщений: 15618
  • Несу херню. Осторожно, могу уронить!
Re: вия, а ну иди сюда! шозах?!!!!
« Ответ #12 : 29 Январь 2014, 17:14:22 »

Про що це ти???

Зі: На ФУПі я в бані, тому читаю його бігцем і неуважно.


Не включай свою привычную хахладурку.

Ты этого не видела:

Тебе дать адрес его проживания?

?
Пока дебилы во всём мире орут о своих правах, умные люди молча им эти права редактируют.

Via

  • **
  • Сообщений: 6085
  • Піар-вовкодав
Re: вия, а ну иди сюда! шозах?!!!!
« Ответ #13 : 29 Январь 2014, 17:15:21 »

Ты этого не видела:

Тебе дать адрес его проживания?

?

Ні, я його адресу не потребую і цього не бачила. Що за херня - пояснити якось зрозуміліше можеш?

Елдаков

  • ***
  • Сообщений: 15618
  • Несу херню. Осторожно, могу уронить!
Re: вия, а ну иди сюда! шозах?!!!!
« Ответ #14 : 29 Январь 2014, 17:21:16 »

Ні, я його адресу не потребую і цього не бачила. Що за херня - пояснити якось зрозуміліше можеш?


Ясно. Хахладурка набирает обороты.. :-[

Этого ты тожэ не песала, я прально понимаю:

Нахер Данилюка з Майдану - сучара він запроданська. Аби знала, де його знайти зараз - набила б морду власноруч.

?
 :D
Пока дебилы во всём мире орут о своих правах, умные люди молча им эти права редактируют.

Афа

  • Ветеринар
  • ******
  • Сообщений: 199559
Re: вия, а ну иди сюда! шозах?!!!!
« Ответ #15 : 29 Январь 2014, 21:26:30 »
Нахер Данилюка з Майдану - сучара він запроданська. Аби знала, де його знайти зараз - набила б морду власноруч.
в Лондонах не пробовала искать?... :consul:

Елдаков

  • ***
  • Сообщений: 15618
  • Несу херню. Осторожно, могу уронить!
Re: вия, а ну иди сюда! шозах?!!!!
« Ответ #16 : 29 Январь 2014, 21:28:27 »
Нахер Данилюка з Майдану - сучара він запроданська. Аби знала, де його знайти зараз - набила б морду власноруч.
в Лондонах не пробовала искать?... :consul:

Ты лудшэ обрати внимание, как эта уйобищная афца технично сыбалась после прямого вопроса.. :-[
Пока дебилы во всём мире орут о своих правах, умные люди молча им эти права редактируют.

Афа

  • Ветеринар
  • ******
  • Сообщений: 199559
Re: вия, а ну иди сюда! шозах?!!!!
« Ответ #17 : 29 Январь 2014, 21:29:59 »
Нахер Данилюка з Майдану - сучара він запроданська. Аби знала, де його знайти зараз - набила б морду власноруч.
в Лондонах не пробовала искать?... :consul:

Ты лудшэ обрати внимание, как эта уйобищная афца технично сыбалась после прямого вопроса.. :-[
да я обратила...кстати, не ожидала от Вии...ничего, щяс она придет, растолкует свою позицию в свете новых веяний... :D

Елдаков

  • ***
  • Сообщений: 15618
  • Несу херню. Осторожно, могу уронить!
Re: вия, а ну иди сюда! шозах?!!!!
« Ответ #18 : 29 Январь 2014, 21:34:39 »
да я обратила...кстати, не ожидала от Вии...ничего, щяс она придет, растолкует свою позицию в свете новых веяний... :D

Та хто ж сумлеваеццо, хуле.. :-[
Пока дебилы во всём мире орут о своих правах, умные люди молча им эти права редактируют.

Афа

  • Ветеринар
  • ******
  • Сообщений: 199559
Re: вия, а ну иди сюда! шозах?!!!!
« Ответ #19 : 29 Январь 2014, 21:50:51 »
Вия, аввууу!!!...

Кыцик

  • бедный, беззащитный и безответный
  • ****
  • Сообщений: 22215
  • ОТЕЦ ЛЖИ
Re: вия, а ну иди сюда! шозах?!!!!
« Ответ #20 : 29 Январь 2014, 21:52:03 »
"Стріляли гумовими кулями

Все-таки мова - занятная.  ::)


Вот прочитает неопытный уграфин - и подумает, что на Майдане мешками с гумусом кидаются...  :zed:  :D

lyanka

  • ***
  • Сообщений: 10885
  • гражданка четвертого сорта
Re: вия, а ну иди сюда! шозах?!!!!
« Ответ #21 : 29 Январь 2014, 21:53:57 »
Ну да, кУлями. кулЯми...  :)

Афа

  • Ветеринар
  • ******
  • Сообщений: 199559
Re: вия, а ну иди сюда! шозах?!!!!
« Ответ #22 : 29 Январь 2014, 21:54:17 »
я сегодня, когда услышала новыну про побоище между побратымамы (кстати по 1+1), сразу поняла, шо таки да... :zed: