Автор Тема: У Львові затриман погромник пам'ятників Степану Бандері  (Прочитано 691 раз)

Мрачный Оптимист

  • ***
  • Сообщений: 16439
  • ...
Нарешті співробітникам правоохоронних органів міста Львова, вдалося затримати вандала, який трощив пам'ятник герою України Степанові Бандері, під несамовитий крик: «Отримуй Кацапська морда, вже й до нашого Львова добралися кляті москалі». Підозрюваним, як не дивно виявився свідомий, але малоосвічена житель одного з дальніх сіл львівської області, українець за походженням, Богдан Паскуденко, його справжнє прізвище в інтересах слідства змінено.

Однак, як вдалося з'ясувати правоохоронним органам, які проводили дізнання, затриманий громадянин Паскуденко, є затятим прихильником нацистської партії «Свобода» і ні коли в своєму житті не бачив Степана Бандеру, але часто бачив по телевізору президента Росії москаля В.В.Путіна, до якому він відчував сильний особисту неприязнь, вважаючи його окупантом і ворогом України. Тому й не дивно те, що через великий зовнішній подібності В.В. Путіна зі Степаном Бандерою, Паскуденко сприйняв пам'ятник герою України, як пам'ятник москалеві президентові Росії. Слід зазначити, що це не поодинокий випадок, коли в Львові, через їх зовнішньої схожості, плутають пам'ятники Степану Бандері з пам'ятником В. В. Путіну, дивитися фото: http://s002.radikal.ru/i200/1306/37/53fc58d09703.jpg

Нещодавно наші туристи з В'єтнаму, Китаю і навіть із сусідньої Європи, не раз покладали букети квітів, до підніжжя пам'ятника Бандері, з написом подяки на ім'я В.В. Путіна.
У справжньому стосовно затриманого Паскуденко, порушено кримінальну справу за двома статтями 194 та 338 КК України, за «Умисне знищення або пошкодження майна» та за «Наруга над державними символами». Однак, як вважає адвокат, в діях обвинуваченого був відсутній прямий злий умисел, на заподіяння будь-якої шкоди, пам'ятника Степану Бандері. У теж час, як заявляє пресі адвокат, що його підзахисний, відчував люту ненависть і гнів, як він вважає, до ворога України президенту Росії Володимиру Путіну, який у змові з Юлією Тимошенко, продає газ Україні за високими цінами, а отже обвинувачений пережив без газу люту зиму, опалюючи через маленьку зарплату своє житлове приміщення підручними засобами, залишившись при цьому без меблів та стільців, скоїв свій злочин у стані афекту, тобто в стані сильного душевного хвилювання, оскільки він не міг контролювати свої вчинки і відповідати за наслідки своїх дій. На питання слідчих органів, до підозрюваного Паскуденко: Як ви могли сплутати пам'ятник Степана Бандери з пам'ятником Володимира Путіна, адже там же була напис? На що була відповідь затриманого:

«Лише тільки я глянув на його зовнішнє облич, явно нагадує мені лиходія і негідника Володимира Путіна, мої очі тут же були затуманені і наповнені такою лютою ненавистю і злістю, що я тут же озвірів до такої міри люті, що , в силу непередбачених обставин, за своєю не людською, а вірніше буде сказано, за своєю вже звірячою природі, я не зміг прочитати напис на пам'ятнику ». У підтвердженні доводів підозрюваного, за клопотанням адвоката, в ході слідства було проведено експеримент, де слідчими органами було представлено на огляд дві пам'ятки, однакового розміру і кольору.

На одному був зображений Володимир Путін, а на іншому наш Степан Бандера. Так от з десяти незнайомих між собою українських громадян, які взяли свою участь у впізнанні, четверо без зусиль справилися зі своїм завданням, двоє були в сумніві, і ще четверо громадян помилилися, де один громадянин вказав на пам'ятник Володимира Путіна, назвавши його пам'ятником Степану Бандері, а троє залишилися громадян вказали на пам'ятник Степана Бандери, назвавши його пам'ятником Володимиру Путіну.

За таких обставин, у достовірності показань підозрюваного Паскуденко, вже сумніватися не доводиться. Однак слідчі органи все ж сумніваються в щирості показань Паскуденко, і призначили підозрюваному додаткову судово-медичну експертизу, на предмет: Чи дійсно у Паскуденко під час гніву були залиті очі звіриною злістю, до такої міри люті, що він навколо себе бачив все, як у тумані, і отже не зміг прочитати напис. Від результату висновку судмедекспертизи, зараз буде залежати подальша доля, про винність, чи невинності підозрюваного у вандалізмі Паскуденко.

На підставі викладених фактів, в тому, що обвинувачений вважав, що він трощить пам'ятник своєму ворогові і ворогу всій Україні Володимиру Путіну, а також чесно співпрацював зі слідством, адвокат просить до обвинуваченого застосувати пом'якшувальні вину обставини, і сподівається на умовну міру покарання. У справжньому обвинувачений у вандалізмі Паскуденко, випущений на свободу під підписку про не виїзд і сподівається на справедливий вирок.(с)
« Последнее редактирование: 09 Февраль 2014, 14:06:55 от Мрачный Оптимист »
Товаресчь Хохол, твою,разделяю боль Я! Мужайся! На смену заводам,идёт земледелье (Подсечно-огневое) Триполья!!!

Мрачный Оптимист

  • ***
  • Сообщений: 16439
  • ...
у тебя есть 180 секунд на то, чтобы:

1) переписать заголовок маленькими буквами.
2) закрыть тему.


По перврму пункту - переписал...
По второму пункту - а навіщо?
А по поводу 180 секунд... - это шо было??? Угроза?  А то шо???
Товаресчь Хохол, твою,разделяю боль Я! Мужайся! На смену заводам,идёт земледелье (Подсечно-огневое) Триполья!!!