Автор Тема: ВИЯ, на дильницях только юльки борзеют и портят бюллетени..  (Прочитано 670 раз)

Любаня

  • *
  • Сообщений: 3136
Одноклассница рассказывала, выборы в ВР,Последние- юльки внаглую портили бюллетени - пока не пригрозили им- 

Via

  • **
  • Сообщений: 6085
  • Піар-вовкодав
Не скажи. На парламентських 2006-го року найбільше борзіли комуняки, а от регіонали якраз були порядні. На останніх президентських регіонали паскудили, а юльки тихушно щось мутили злегонця. Що буде на цих - розповім.

КрымСиб

  • в Законе
  • *****
  • Сообщений: 701
На кожной дильнице назначить побратыма-бандеривця з сокирою и хай рубаить руки нафуй тем,хто портить булетни.Невзирая на партийную принадлежность.

Via

  • **
  • Сообщений: 6085
  • Піар-вовкодав
Того, хто псує бюлетені - здають ментам. Позаторік на дільниці в нас так і було - прийшов якийсь дурник, демонстративно отримав бюлетеня і вирішив забрати собі додому. То ми його хрен випустили - а він при ментах бюлетень порвав. Менти йому штраф впаяли - не знаю, скільки.

consul

  • жидобандерівець
  • ***
  • Сообщений: 17724
  • если вам что-то не нравицца, можете итти на йух !!
та зашол в кабинку, перечеркнул несколько раз бюллетень и бросил в урну... и так сотни человек...
от проблемы...

Via

  • **
  • Сообщений: 6085
  • Піар-вовкодав
Малювати можна що завгодно. А дерти на шматки і виносити з дільниці - не можна. Бо це державна власність.

consul

  • жидобандерівець
  • ***
  • Сообщений: 17724
  • если вам что-то не нравицца, можете итти на йух !!

Десантник

  • ***
  • Сообщений: 11971
  • Себастьян Перейра - торгую чёрным товаром
Не хами мне, и твоя виртуальная жизнь будет мягкой и шелковистой

Афа

  • Ветеринар
  • ******
  • Сообщений: 199732
правда...выносить нельзя...

Десантник

  • ***
  • Сообщений: 11971
  • Себастьян Перейра - торгую чёрным товаром
та зашол в кабинку, перечеркнул несколько раз бюллетень и бросил в урну... и так сотни человек...
от проблемы...

А накуа?
Не хами мне, и твоя виртуальная жизнь будет мягкой и шелковистой