Автор Тема: ну могут же вятровичи: настоящий подарок, очень нужный украинским военным (ФОТО)  (Прочитано 1062 раз)

winnie the pooh

  • *****
  • Сообщений: 82278
  • Сова! Открывай! Медведь пришел
Мороко Влад добавил 9 новых фото — с Віталій Намліевым и еще 21.
17 марта в 17:43 ·

ВІЙСЬКОВІ ПЕРШІ ОТРИМАЛИ КНИГУ
„УКРАЇНСЬКА РЕВОЛЮЦІЯ 1917 – 1921 РР.”

17 березня в Запорізькому обласному краєзнавчому музеї пройшла презентації видання „Українська революція 1917 – 1921 рр. (Матеріали для лекцій)”. Гостями заходу стали військовослужбовці ЗСУ з 55 артбригади, Нацгвардії та батальйону „Сармат”, яких зараз справедливо можна назвати творцями сучасної історії визвольних боїв України.

Після презентації книги усіх військових – гостей музею, запросили на екскурсію експозиціями. Бійці, серед яких є й ті, хто воював в АТО, розповіли, що їх дуже цікавить історія і вони з цікавістю познайомляться із невідомими поки що сторінками нашого минулого, викладеними в новій книжці.






Гардемаринъ

  • *****
  • Сообщений: 71003
Гостями заходу стали військовослужбовці ЗСУ з 55 артбригади, Нацгвардії та батальйону „Сармат”, яких зараз справедливо можна назвати творцями сучасної історії визвольних боїв України.
История переможных котлов.
И эти херои - её творцы. :D

Велесов жыв!

  • Гость
ре
« Ответ #2 : 21 Март 2017, 23:41:44 »
Будет чем в окопах попу подтирать...

Waldemar

  • *****
  • Сообщений: 48452
  • трудоалкоголик и диванный специалист всего
„Українська революція 1917 – 1921 рр. (Матеріали для лекцій)
Подзаголовок "як просрати усё за 4 рокы".

Амарока

  • *****
  • Сообщений: 31708
Интеллектом нихера не обезображены..
 :-[

старик Похабыч

  • *
  • Сообщений: 4571
И москаль, и хохол хитрые люди, и хитрость обоих выражается в притворстве. Но тот и другой притворяются по своему: первый любит притворяться дураком, а второй умным.     В. Ключевский

Афа

  • Ветеринар
  • ******
  • Сообщений: 199737
військовослужбовці ЗСУ з 55 артбригади, Нацгвардії та батальйону „Сармат”, яких зараз справедливо можна назвати творцями сучасної історії визвольних боїв України. (цы)
стесняюсь спросить, а что вызволытэли на сегодняшний день уже вызволылы?.. :consul:

Mishka

  • Гость
військовослужбовці ЗСУ з 55 артбригади, Нацгвардії та батальйону „Сармат”, яких зараз справедливо можна назвати творцями сучасної історії визвольних боїв України. (цы)
стесняюсь спросить, а что вызволытэли на сегодняшний день уже вызволылы?.. :consul:

Вызвольни бои не всегда заканчиваются вызволением...
Такая вот гримаса бытия, Афа...

Gorthaur

  • *
  • Сообщений: 4486
  • Нас Рать!
Оте певцы с красными широкими поясами - турки, греки иль армяне?

Афа

  • Ветеринар
  • ******
  • Сообщений: 199737
військовослужбовці ЗСУ з 55 артбригади, Нацгвардії та батальйону „Сармат”, яких зараз справедливо можна назвати творцями сучасної історії визвольних боїв України. (цы)
стесняюсь спросить, а что вызволытэли на сегодняшний день уже вызволылы?.. :consul:

Вызвольни бои не всегда заканчиваются вызволением...
Такая вот гримаса бытия, Афа...
от твоего поста веет пессимизЬмом... :(

село и люди

  • *****
  • Сообщений: 31512

Ухтышка

  • **
  • Сообщений: 5366
  • мой океан - это ты...

Gringo

  • Гость
"За котлом-котел" в 3 томах?

Афа

  • Ветеринар
  • ******
  • Сообщений: 199737
 (Матеріали для лекцій) (цы) методичка по-простому...

село и люди

  • *****
  • Сообщений: 31512
 
Цитировать (выделенное)
(Матеріали для лекцій) (цы) методичка по-простому...
А, точно! Я не внимательно прочитал, и потом ещё думал, шо ж она мне так мучительно напоминает :)
И сразу нахлынуло: синие сессии студента-заочника :D

Афа

  • Ветеринар
  • ******
  • Сообщений: 199737
Цитировать (выделенное)
(Матеріали для лекцій) (цы) методичка по-простому...
А, точно! Я не внимательно прочитал, и потом ещё думал, шо ж она мне так мучительно напоминает :)
И сразу нахлынуло: синие сессии студента-заочника :D
дайте мне методичку, для начала (цы)... :D