Автор Тема: Українська лучниця Вероніка Марченко захистила у Франції титул чемпіонки Європи  (Прочитано 640 раз)

Оlha

  • Гость


... — На початках, коли брат приносив лук додому, вдавалося вмовити його, аби дозволив постріляти?

— Коли перед змаганнями приносимо лук додому, ми його навіть не розкладаємо. Це табу. Адже це справді зброя. Бувало, знайомі лучники стріляли вдома – у стіни чи телевізор. Та нічим хорошим це не закінчувалося… У дитинстві, коли брат приносив лук додому, в руки мені його не давав. Для лучника дати комусь свою зброю – великий забобон. У мене щодо стрільби також чимало забобонів. На чемпіонаті Європи у Франції я дотримувалася усіх можливих ритуалів: саме так, а не інакше, заплести волосся, взути «фартові» кросівки тощо. Мої ритуали не є сталими: коли перестають працювати, придумую щось інше (сміється).


...Ну й для кожної з нас принциповими опонентками є кореянки. Коли знаємо, що наступними нашими суперницями стануть дівчата з Південної Кореї, настрій псується моментально. Та це не означає, що ми опускаємо руки. Б’ємося до останнього, адже уже траплялися випадки, коли ми їх перемагали. Кореянки, мало того, що направду добре стріляють (у них це національний вид спорту, через стрільбу там проходить багато дітей), ще й напрочуд стійкі психічно. Здається, їх ніколи й нічого не хвилює. Досі не можу розгадати таємницю їхньої незворушності. Нам з дівчатами так цього бракує! Можемо такого собі надумати, а потім у найбільш відповідальний момент руки тремтітимуть…


— Під час змагань суперниці якось намагаються вивести одна одну з рівноваги?

— Всяке буває. Одні навмисне стануть надто близько біля тебе. Це начебто не заборонено правилами, але заважає. Чи скажуть щось під руку… Та таке нечасто трапляється. Загалом ми приязно спілкуємося з усіма суперницями, наскільки дозволяє нам англійська.





Джерело: Високий замок online — http://wz.lviv.ua/interview/197996-koly-diznaiemos-shcho-nastupnymy-supernytsiamy-budut-koreianky-nastrii-vidrazu-psuietsia

Манэки-нэко

  • *****
  • Сообщений: 35869
  • 招き猫

Оlha

  • Гость
красивое интервью, хороший украинский..

Больше ничего..

winnie the pooh

  • *****
  • Сообщений: 82278
  • Сова! Открывай! Медведь пришел


если не понимаешь пизда, то так
я в твои темы не заходил и тебя по хорошему просил в моих не срать

Оlha

  • Гость
тебя по хорошему просил
с напрасной ожесточённостью, на мой взгляд.

Милости прошу! Я не против любого проявления себя в моих темах.
Кроме приносящего вред в виде лишней нагрузки на сеть..

ratex

  • *****
  • Сообщений: 64155
Сегодня, 18 мая, в Шанхае (Китай) проходит первый этап Кубка мира по стрельбе из лука. Женская сборная России в стрельбе из блочного лука (Александра Савенкова, Наталья Авдеева, Мария Виноградова) поспорит за бронзу командного турнира. Россиянки победили австралиек (228:218) и команду Ирана (224:219), но в полуфинале уступили кореянкам – 222:229. За бронзу сборная России побьется с командой Тайваня, за золото – кореянки и датчанки. Об этом сообщает Агентство «Весь спорт».
 
14:54  18.05.2017 - Стрельба из лука
Женская сборная России по стрельбе из классического лука вышла в финал китайского этапа Кубка мира в командном турнире
Сегодня, 18 мая, в Шанхае (Китай) проходит первый этап Кубка мира по стрельбе из лука. В олимпийском классическом луке две российские команды претендуют на медали. Женская сборная России (Саяна Цыремпилова, Ксения Перова, Наталья Эрдыниева) поспорит за золото с американками, победив индонезиек – 6:2, кореянок – 6:0 и китаянок – 5:3. В миксте Александр Кожин и Наталья Эрдыниева в полуфинале уступили дуэту из Тайваня – 2:6 и побьются за бронзу с американцами. Об этом сообщает Агентство «Весь спорт».

Оlha

  • Гость
Вообще спорт не привлекал, но лук так хотелось в детстве иметь...

пенсионер

  • *
  • Сообщений: 4198
Вообще спорт не привлекал, но лук так хотелось в детстве иметь...



Оlha

  • Гость


юрий

  • **
  • Сообщений: 5588
  • бывали хуже времена ,но не было подлей
Ебальник у этой спортсменки типичный такой,западенский. :bad:


Оlha

  • Гость

Старый

  • *
  • Сообщений: 4111
  • совок и ватник
бывали хуже времена ,но не было подлей
:)

вот это про сегодняшнюю Украину в самое яблочко....

Оlha

  • Гость
бывали хуже времена ,но не было подлей
:)

вот это про сегодняшнюю Украину в самое яблочко....


возможно, но я их адресовала пришедшему сюда со своим "ебальники"
Для таких подлость не грех проявить

юрий

  • **
  • Сообщений: 5588
  • бывали хуже времена ,но не было подлей
Е Б А Л Ь Н И К- Вы уж извините душечка,но нет у меня другого слова для описания Е Б А Л Ь Н И К О В  выдатных диячив сучаснойи украйины.