Автор Тема: Это йододефицитные дебилы или агенты Путина?  (Прочитано 750 раз)

алчевский вован

  • *****
  • Сообщений: 62880
  • Все, что вы скажете, будет использовано против вас
 :rose:

Тепер українське МЗС має дати відповідь на запитання: що стоїть за дивним голосуванням українського представника в ООН, а також як виходити з цього глухого кута? Адже Україна наражається не лише на образу ізраїльтян, а новообраного президента США Дональда Трампа, який є союзником Ізраїлю щодо окупованих територій.

По суті, Україна підіграла Адміністрації чинного президента США Барака Обами, який іде, не захотівши накласти вето на резолюцію. Проблеми уже почалися. Візит прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана до Ізраїлю відклали. Чи є це особистим проколом нового посла України при ООН, дізнаємось уже найближчим часом.

Бо достатньо було утриматись, а не голосувати "за", щоб зберегти добрі відносини з країною, воєнна ситуація в якій так сильно нагадує українську.

більше читайте тут: http://tsn.ua/politika/diplomatichniy-skandal-ukrayina-rozgnivala-izrayil-ta-narazhayetsya-na-obrazu-trampa-853623.html

Киевгорсправка

  • Гость
очередная перемога

алчевский вован

  • *****
  • Сообщений: 62880
  • Все, что вы скажете, будет использовано против вас
вот я думаю, может вся эта педорастня тупо на зарплате в действующем пока госдепе? Только это объясняет безумные суицидальные действия свинорылых  :rose:

Амарока

  • *****
  • Сообщений: 31708
А по утру они проснутся..с, почти:-)
Пованивает зрадой.

Киевгорсправка

  • Гость
вот я думаю, может вся эта педорастня тупо на зарплате в действующем пока госдепе? Только это объясняет безумные суицидальные действия свинорылых  :rose:
Это самый естественный вывод, который напрашивается. Да, вся эта педарасня на содержании нынешнего Госдепа, который будет разогнан нахрен. И скорее всего, без выходного пособия.

Амарока

  • *****
  • Сообщений: 31708
вот я думаю, может вся эта педорастня тупо на зарплате в действующем пока госдепе? Только это объясняет безумные суицидальные действия свинорылых  :rose:
Ну почему же..
Кастрюли им госдеп на голову напялил?
Всякой твари по паре..

Афа

  • Ветеринар
  • ******
  • Сообщений: 199737
вот я думаю, может вся эта педорастня тупо на зарплате в действующем пока госдепе? Только это объясняет безумные суицидальные действия свинорылых  :rose:
Это самый естественный вывод, который напрашивается. Да, вся эта педарасня на содержании нынешнего Госдепа, который будет разогнан нахрен. И скорее всего, без выходного пособия.
стовидсотково...

Афа

  • Ветеринар
  • ******
  • Сообщений: 199737
разрывались между умными и красивыми, оказались с разорванной жопой...закономерно...

алчевский вован

  • *****
  • Сообщений: 62880
  • Все, что вы скажете, будет использовано против вас
разрывались между умными и красивыми, оказались с разорванной жопой...закономерно...

 :D

Хорхе Крохобор

  • Гость
Просто безмозглые. Как обком командует, так и делают