Автор Тема: йуга поставив тюремникам та лікарям умову для проведення ікспіріменту  (Прочитано 566 раз)

dym

  • **
  • Сообщений: 7849
йуга відмовився від будь-яких медичних оглядів у межах колонії. Про це сказала дружина політика Юрія Луценка, повідомили УНН у прес-службі "Народної Самооборони".

"Державна пенітенціарна служба продовжує тиражувати брехню про стан здоров’я ув’язненого Юрія Луценка на фоні повідомлень про хресні ходи по колоніях України. Чи є щось людське у тюремників та лікарів, які підписують такі "задовільні висновки"?", - запитала Ірина Луценко.

За її словами, у четвер увечері Юрій Луценко у телефонній розмові повідомив їй про так званий "комісійний медичний огляд фахівцями МОЗ та ДПтСУ".

"Огляд полягав у зустрічі мого чоловіка з тими ж лікарями, які у жовтні вже "оглядали" його", - повідомила вона.

"Чоловік відмовився від будь-яких "оглядів" у межах колонії. Луценко поставив тюремникам та лікарям умову – огляд та обов’язкове лікування виключно у спеціалізованому стаціонарі із залученням відповідних фахівців", - наголосила Луценко.

"Тільки після переведення у лікарню я дозволю експерименти над собою", - передала слова чоловіка Ірина Луценко. :zed: :zed: :zed: :zed:

Любаня

  • *
  • Сообщений: 3136
у юльки научился?  Или мандат- еще не полученный, женой решили использовать?  Какой то зек требует ликарню- зекам и врача не вызывают, а этот возомнил себя...

Searcher

  • Гость
он правильно понял ситуацию - сдохнет и всем станет гораздо проще

dym

  • **
  • Сообщений: 7849