Автор Тема: Полный пи$%ъ@!ец или я хy@%ю без баяна  (Прочитано 754 раз)

Nik

  • Гость
Президент Віктор Ющенко отримував копії газових контрактів через Службу зовнішньої розвідки.

Про це розповів екс-заступник голови секретаріату президента Олександр Шлапак, відповідаючи на питання журналістів.

Раніше в залі він згадав про те, що копії газових контрактів мали на руках представники зовнішньої розвідки, але не міг відповісти на питання адвокатів Тимошенко, за чиєю вказівкою і яким чином вони були здобуті.

За словами Шлапака, Тимошенко не надавала президенту контракти для ознайомлення, тому він був змушений звернутися до служби розвідки

"Після того, як делегація повернулася з Москви з підписаними контрактами, президент попросив надати їх йому для ознайомлення. Однак у цьому йому було відмовлено. Відповідно довелося отримувати ці контракти іншим шляхом, оскільки хотілося з'ясувати, про що в них йдеться", - сказав Шлапак.

"Тоді служба зовнішньої розвідки забезпечила ці контракти. Де вона взяла їх – це вже інша справа", - додав він.  :consul:


Іскандер Білодід

  • Чешір Біробіджанський
  • **
  • Сообщений: 5901
Re: Полный пи$%ъ@!ец или я хy@%ю без баяна
« Ответ #1 : 16 Август 2011, 02:39:06 »
може й недарма посол приймав випуск юкрейн_розвідників_?

здоров, нікусе_!!

потомственний донбасяк


Тебе не стОит уподобляться;нет плохих языков-есть лишь долбоёбы на_них_часто_криво_говорящие
Я в реале достаточно часто говорю по-украински, я наверное тоже пидарас;мне следует задуматься?

Nik

  • Гость
Re: Полный пи$%ъ@!ец или я хy@%ю без баяна
« Ответ #2 : 16 Август 2011, 02:49:22 »
прывит билодид! :)

я такого ще николы не чув - витя просе у юли контракты а вона ёму - та нашо воно тоби? иды грайся зи своимы бджоламы  :D :D :D

Іскандер Білодід

  • Чешір Біробіджанський
  • **
  • Сообщений: 5901
Re: Полный пи$%ъ@!ец или я хy@%ю без баяна
« Ответ #3 : 16 Август 2011, 02:59:58 »
...наскільки політично й культурно не перетравлюю юсча, але останній публічний виступ його із цього питання (десь на початку Червня, чи в Травні б.р.; на пярадачці в савла) таки жирнюшчу крапку над І вліпив;
єдине - чому ж в так званих зверненнях до нації він своєчасно не опублічив цей текст_?
потомственний донбасяк


Тебе не стОит уподобляться;нет плохих языков-есть лишь долбоёбы на_них_часто_криво_говорящие
Я в реале достаточно часто говорю по-украински, я наверное тоже пидарас;мне следует задуматься?

Nik

  • Гость
Re: Полный пи$%ъ@!ец или я хy@%ю без баяна
« Ответ #4 : 16 Август 2011, 04:35:20 »
як завжды у нього - крок вперед, а два назад

Іскандер Білодід

  • Чешір Біробіджанський
  • **
  • Сообщений: 5901
Re: Полный пи$%ъ@!ец или я хy@%ю без баяна
« Ответ #5 : 16 Август 2011, 07:50:11 »
і так усі (одрізані йому історією) шість кроків (чи скільки там ( н а с п р а в д і )_?) на людну зустріч).  :deda:
потомственний донбасяк


Тебе не стОит уподобляться;нет плохих языков-есть лишь долбоёбы на_них_часто_криво_говорящие
Я в реале достаточно часто говорю по-украински, я наверное тоже пидарас;мне следует задуматься?

borderlander

  • Гость
Re: Полный пи$%ъ@!ец или я хy@%ю без баяна
« Ответ #6 : 16 Август 2011, 08:23:55 »
...наскільки політично й культурно не перетравлюю юсча, але останній публічний виступ його із цього питання (десь на початку Червня, чи в Травні б.р.; на пярадачці в савла) таки жирнюшчу крапку над І вліпив;
єдине - чому ж в так званих зверненнях до нації він своєчасно не опублічив цей текст_?
В зверненнях до нації він його не публічив  :)), та все ж про те, що Юля відмовляється надавати Ющу текст договору, який вона з Путіним нахімічила, повідомлялось відразу, по гарячих слідах так би мовити.