Автор Тема: Про подвійну гнилу мораль формної "вати"  (Прочитано 1374 раз)

Філолог

  • *
  • Сообщений: 1424
Ну ось… Адміністрація вирішила мене вдруге "вбити" на цьому форумі…

За що? Лише за те, що я відстоюю право українців боронити свою батьківщину і ненавидіти її ворогів! На жаль, такі дії у середовищі "вати" підпадають під визначення "моральна дегенерація". Цікаво, до речі, який діагноз "вата" поставила б, наприклад, Еренбургу, прочитавши його відоме ессе "Убей немца!" - дійсно цікаво… Тим більше, у світлі "я помню, я горжусь".

Але значно цікавіше інше. А саме – подвійна мораль цього гнилого болота, в якому плаває "вата". Чому, наприклад, ватнику і псевдо-єврею Ігорю Зоркову можна висловлювати свою бурхливу радість від того, що свого часу в Одесі українських патріотів вбивали арматурою? Чим ось цей допис ватника Балу - "У меня остались воспоминания о запахе жаренного парного еврейского форшмака в кляре из Меркавы. Мерзко пахнет" - відрізняється від теми про "одеський шашлик"? До речі - показовим є те, що термін "еврейский форшмак" не викликав навіть граму обурення у псевдо-єврея Ігоря Зоркова - адже він пролунав від його ідейного брата-ватника! Чому ваті дозволено глумитися над героями з Небесної сотні, обзиваючи їх різними поганими словами? Чому ваті можна постити фото вбитого Сашка Білого (з непристойними коментарями), а українським патріотам не дозволяють постити фото (з відповідними коментарями) вбитого Бузини? Чому, врешті, на цьому форумі всіляко ображають українську мову?

Чи надасть Адміністрація відповіді на ці та інші питання? Вочевидь, ні. Бо вона РОЗДІЛЯЄ думку вати, і сама цією ватою є. Ватництво головного мозку - це діагноз.

Тому я просто прошу: ДОЗВОЛЬТЕ УКРАЇНСЬКИМ ПАТРІОТАМ НЕНАВИДІТИ ВОРОГІВ СВОЄЇ БАТЬКІВЩИНИ!