Автор Тема: Зоркове, прокоментуй  (Прочитано 1218 раз)

Філолог

• *
Зоркове, прокоментуй
« : 27 Сентябрь 2011, 23:22:55 »
Зоркове, до речі, прокоментуй (про твоє улюблене юдейське обрізання, яке ти тут піариш і намагаєшся всім нав'язати - то мені, то Лірнику):

http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9E%D0%B1%D1%80%D0%B5%D0%B7%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D0%B5
"При традиционном обрезании используются лишь самые простые инструменты. Обычно моэль оперирует лезвием, заточенным с обеих сторон, поскольку волнуясь, он может начать резать не той стороной. Моэль отсекает крайнюю плоть острой бритвой по всей окружности; во избежание рубцового сужения её отверстия, разрывает внутренний слизистый листок крайней плоти, отсасывает (ранее ртом, в последнее время с помощью специальной трубки) и выплёвывает кровь".

Як слід кваліфікувати такі дії моелів? Мені здається, що це - педофелія. І привід для заборони ритуалу.
Хоча, це трохи пояснює твою зацикленість на козах... Тяжкі спогади дитинства, важка психологічна травма...

Doping

• Гость
Re: Зоркове, прокоментуй
« Ответ #1 : 28 Сентябрь 2011, 01:22:31 »
а що, йуди, вони багатогранні
:bad: :bad: :bad: :zed:

Igor Zorkov

• *
« Ответ #2 : 03 Октябрь 2011, 19:35:49 »
Пошли нахуй, вонючие выкресты и безмозглые гои. :))

Doping

• Гость
« Ответ #3 : 03 Октябрь 2011, 22:00:34 »
зоркову моель зробив правильне обрізання
 :))

Філолог

• *
« Ответ #4 : 03 Октябрь 2011, 22:23:08 »

В Зоркова істерика.
Але він все одно не відповідає - з якої такої релігії мене вихрестили.

Igor Zorkov

• *
« Ответ #5 : 03 Октябрь 2011, 23:20:48 »

В Зоркова істерика.
Выкрест, сранный выкрест, у тебя перманентная истерика. Откуда ты выкрестился спроси у своей мамы, выродок. :bad:

Філолог

• *
« Ответ #6 : 04 Октябрь 2011, 00:04:10 »

В Зоркова істерика.
Выкрест, сранный выкрест, у тебя перманентная истерика. Откуда ты выкрестился спроси у своей мамы, выродок. :bad:

Моя мати мене не навертала до жодної релігії, тому я питаю знову тебе: з якої релігії мене вихрестили?

Igor Zorkov

• *
« Ответ #7 : 04 Октябрь 2011, 02:02:11 »

В Зоркова істерика.

Моя мати мене не навертала до жодної релігії, тому я питаю знову тебе: з якої релігії мене вихрестили?
Выкрест, спроси у мамы с папой ты еще еврей или уже нет.  :D
Спроси у своего Мойши Фишбейна или ты выкрест. Ему ж ты поверишь, он такой же какломовный, как и ты. :mudag:

Філолог

• *
« Ответ #8 : 04 Октябрь 2011, 10:43:17 »

В Зоркова істерика.

Выкрест, спроси у мамы с папой ты еще еврей или уже нет.  :D
Спроси у своего Мойши Фишбейна или ты выкрест. Ему ж ты поверишь, он такой же какломовный, как и ты. :mudag:

Зоркове!
Я тебе не питаю - чи я єврей, чи китаєць, чи чукча, чи українець. Так само я не питаю тебе - чи я блондин, чи брюнет, чи шатен, чи лисий.
Я тобі задаю цілком конкретне питання:  З ЯКОЇ РЕЛІГІЇ МЕНЕ ВИХРЕСТИЛИ? З ЯКОЇ РЕЛІГІЇ МЕНЕ ВИХРЕСТИЛИ? З ЯКОЇ РЕЛІГІЇ МЕНЕ ВИХРЕСТИЛИ? ДО ЯКОЇ РЕЛІГІЇ Я НАЛЕЖАВ ПЕРЕД ТИМ, ЯК МЕНЕ ОХРЕСТИЛИ?
Відповідай, смердючий обрізе!!!! Чи ти олігофрен?

Igor Zorkov

• *
« Ответ #9 : 04 Октябрь 2011, 19:31:52 »
Колбасит сраного выкреста не на шутку. Ведь знает уебище, что еврей, принявший крещение, это выкрест и больше не еврей. Как Томазо Торквемада или Александр Мень.
 Существует поверие, что выкресты на том свете варятся в бочках с гавном. Мне кажется, что эта судьба ждет этого,  сраного филологически-какломовного выкреста уже на этом свете. Аминь.

Філолог

• *
« Ответ #10 : 04 Октябрь 2011, 19:49:44 »
Колбасит сраного выкреста не на шутку.

Це хто тут "сраний вихрест"?

Ведь знает уебище, что еврей, принявший крещение, это выкрест и больше не еврей.

Пляць... А поляк після хрещення перестає бути поляком теж? Іспанець після хрещення - теж не іспанець?
Хоча, мені пофіг... Це твої шизоїдні домисли.

Как Томазо Торквемада или Александр Мень.

Ну, покійний Олександр Мень був євреєм...

Существует поверие, что выкресты на том свете варятся в бочках с гавном.

Існує повір'я, що ХаБаДникам на тому світі пришивають те, що їм відрізали на 8-ий день їхнього пустого життя. Але, кажуть, що твою десь загубили, то тобі пришиють цап'ячу - через твій паталогічний потяг до кіз, аби вони рідний запах чули.

Мне кажется, что эта судьба ждет этого,  сраного филологически-какломовного выкреста уже на этом свете. Аминь.

Мда... Поєднати такі слова як "гівно", "сраний" і "амінь" в одній фразі може тільки такий "праведник", як Ігор Зорков :)

До речі... Ти так і не прокоментував - як кваліфікувати описані у першому пості дії моелів?

Igor Zorkov

• *
« Ответ #11 : 04 Октябрь 2011, 23:25:06 »
Динах идьет. :zed:

Філолог

• *
« Ответ #12 : 04 Октябрь 2011, 23:36:37 »
Динах идьет. :zed:

Це яка мова? Арабська?

І всеж прошу тебе прокоментувати те, що роблять моелі. Як це слід кваліфікувати?

Філолог

• *
« Ответ #13 : 04 Октябрь 2011, 23:38:13 »
Зорков остаточно зливається - йому нема чого сказати :)

Doping

• Гость
« Ответ #14 : 06 Октябрь 2011, 22:04:34 »
Зорков остаточно зливається - йому нема чого сказати :)

+100500