Автор Тема: Зоркове, а як поклоніння мощам Нахмана співвідносится із заповіддю ...  (Прочитано 1442 раз)

Філолог

• *
Зоркове, а як поклоніння мощам Нахмана співвідносится із заповіддю "Не створюй собі кумира"?
Також хотів би почути від тебе, як з цією ж заповіддю співвідноситься, скажімо, цілування мезузи?

ЦеДзип

• Гость
Зоркове, а як поклоніння мощам Нахмана співвідносится із заповіддю "Не створюй собі кумира"?
Також хотів би почути від тебе, як з цією ж заповіддю співвідноситься, скажімо, цілування мезузи?

а шо це? і хто це робить?  :o

Філолог

• *

а шо це? і хто це робить?  :o

Мезуза - це така шухлядка з текстом з Біблії, яку правовірні юдеї мають прибивати біля дверей. І цілують, входячи в будинок і виходячи з нього.

ЦеДзип

• Гость
ага.. дякую..
Мені здається Ігорьок дальок от етава  :-[

Jolly Fall

• Боброфак
  • Вже вечір вечоріє
Игорек, выходя из дому, целует не мезузу, а залупу  :-[

Філолог

• *
Игорек, выходя из дому, целует не мезузу, а залупу  :-[

І, судячи з його останніх дописів на форумі, - свою власну :)

Igor Zorkov

• *
Хоровое (херовое) пение. Солист - охохлевший хуй, хор - охуевшие хохлы. :))

Філолог

• *
Хоровое (херовое) пение. Солист - охохлевший хуй, хор - охуевшие хохлы. :))

זורקוב שק לי בתחת

Igor Zorkov

• *
Ты, хуй охохлевший, перестань осквернять иврит, вонючий выкрест. :mudag:

ЦеДзип

• Гость
Ты, хуй охохлевший, перестань осквернять иврит, вонючий выкрест. :mudag:

а шо там написано?   :o

Філолог

• *
Ты, хуй охохлевший,

שתוק חרא
לך תמצוץ את הזיין של תיש

перестань осквернять иврит

Цим займаєшся ти. Я пригадую деякі твої "перли", коли ти тут намагався писати ніби на івриті (на кшталт "малах ґамовес" - це ж треба таке вигадати!)

, вонючий выкрест. :mudag:

І знову питаю тебе, мерзотнику: З ЯКОЇ РЕЛІГІЇ Я ВИХРЕСТ?

Igor Zorkov

• *
Спроси у своих мамы с папой, скотина-мешумад.

Філолог

• *

Вони не знають. Точніше, вони знають, що єдина релігія, яку я сповідував у своєму житті, це релігія християнська.
Отже, я питаю у тебе: з якої ж релігії мене "вихрестили" у християнство?
Відповідай, свиното!

Іскандер Білодід

• Чешір Біробіджанський
  • *
ви все скубетесь_?  :consul:
потомственний донбасяк

Igor Zorkov

• *

Вони не знають. Точніше, вони знають, що єдина релігія, яку я сповідував у своєму житті, це релігія християнська.
Отже, я питаю у тебе: з якої ж релігії мене "вихрестили" у християнство?
Відповідай, свиното!
Так что, падлюка, твои родители не знают ты а ид или а гой? Тогда все понятно. Ты, сволочь, просто притворился евреем, чтобы при случае чего-то наварить. От яиц ты навар будешь иметь. Мишлинг вонючий!

Філолог

• *
Так что, падлюка, твои родители не знают ты а ид или а гой?

Зоркове, ти ідіот?
До чого тут "ід" та "ґой", коли ти мене взагалі питав про інше? Ти мене питав, чи мої батьки знають, до якої релігії я належав до того, як став християнином. Я тобі відповів, що цього не знаю ані я, ані мої батьки. Бо не належав до ЖОДНОЇ.
Тому я питаю у тебе, бо ти робиш вигляд, що ніби знаєш мою біографію краще за мене і моїх батьків, та постійно стверджуєш, що у християнство мене "вихрестили з якоїсь іншої релігії". Отже, я питаю у тебе, свиното, до якої релігії я належав?

От яиц ты навар будешь иметь.

Від тих, які тобі відкусила твоя улюблена коза? Сам їх їж :)

Філолог

• *
ви все скубетесь_?  :consul:

Та в Ігорька шизофренія прогресує. Він вже сам із собою тут розмовляє і сам себе просить поцілувати себе в дупу.

Igor Zorkov

• *
Так что, падлюка, твои родители не знают ты а ид или а гой?

Зоркове, ти ідіот?
До чого тут "ід" та "ґой", коли ти мене взагалі питав про інше? Ти мене питав, чи мої батьки знають, до якої релігії я належав до того, як став християнином. Я тобі відповів, що цього не знаю ані я, ані мої батьки. Бо не належав до ЖОДНОЇ.
Тому я питаю у тебе, бо ти робиш вигляд, що ніби знаєш мою біографію краще за мене і моїх батьків, та постійно стверджуєш, що у християнство мене "вихрестили з якоїсь іншої релігії". Отже, я питаю у тебе, свиното, до якої релігії я належав?

От яиц ты навар будешь иметь.

Від тих, які тобі відкусила твоя улюблена коза? Сам їх їж :)
Если ты, скотина выкрещенная, был рожден от еврейской матери, ты был рожден евреем. Обрезали тебя или нет, учили тебя иудаизму или нет. Если ты крестился, то ты умер. Нет больше еврея. А получилась мерзкая, вонючая гнида. Гой-по-выбору, горе для своих родителей и соплеменников. Чем ты и являешься. Я на тебя, тупийцу хохломовную, уже слишком много времени потратил. Иди в игнор, падла. Кипеть тебе в аду, в котле с дерьмом. Аминь.

Філолог

• *
Если ты, скотина выкрещенная, был рожден от еврейской матери, ты был рожден евреем.

Слухай, свиното кошерна! Я тебе вкотре питаю: чи можна народитися комуністом, демократом, лейбористом?
І у продовження цієї теми: чи можна народитися юдеєм, християнином, бахаєм, крішнаїтом?
Чи народжуємося ми простими людьми - українцями, євреями, китайцями, японцями, турками - а вже потім приєднуємося до тієї чи іншої релігії????
Відповідай, недоумку богообраний!!!!

Обрезали тебя или нет, учили тебя иудаизму или нет.

Ніхто мене не обрізав. Це по-перше. По-друге, саме по собі обрізання ще не робить з людини юдея. Муслімів теж обрізають. Американців обрізають незалежно від віри частенько.
Я розумію, що ти носишся зі своїм обрізом як з перепусткою до Раю, бо окрім обрізу в тебе нічого немає - ти сам весь є тим, що тобі обрізали.

Если ты крестился, то ты умер.

Це тобі марсіанські голоси нашепотіли на вушко?
Я живий.

А получилась мерзкая, вонючая гнида.

Це ти про себе?

Гой-по-выбору

Свиното кошерна, ти хоч знаєш походження слова "ґой"? Взагалі його первісне - нормальне - значення - це "народ", і в цьому значенні це слово вживалося в івриті у часи Моїсея. У тому числі, й на позначення єврейського НАРОДУ.
І лише потім такі богообрані свині, як ти, вирішили перетворити це слово на матюк. Напевно, ви себе не вважаєте НАРОДОМ? То хто ж ви? Стадо?

Я на тебя, тупийцу хохломовную, уже слишком много времени потратил. Иди в игнор, падла.

זורקםב שק לי בתחת ולך תימצוץ את הזיין של תיש שלך

Кипеть тебе в аду, в котле с дерьмом. Аминь.

Добра ж у тебе релігія. Голокостна.

І, до речі, свиното кошерна. Ти ж так мені і не відповів - як співвідноситься поклоніння мощам Нахмана та цілування мезузи із заповіддю "Не створюй собі кумира!"?

І зрештою...  З ЯКОЇ ТАКОЇ РЕЛІГІЇ МЕНЕ ВИХРЕСТИЛИ?
« Последнее редактирование: 11 Ноябрь 2011, 21:57:31 от Філолог »

Doping

• Гость
Если ты, скотина выкрещенная, был рожден от еврейской матери, ты был рожден евреем. Обрезали тебя или нет, учили тебя иудаизму или нет. Если ты крестился, то ты умер. Нет больше еврея. А получилась мерзкая, вонючая гнида. Гой-по-выбору, горе для своих родителей и соплеменников. Чем ты и являешься. Я на тебя, тупийцу хохломовную, уже слишком много времени потратил. Иди в игнор, падла. Кипеть тебе в аду, в котле с дерьмом. Аминь.

жидохфашизм у всій красі
кошерний кнурик зорков захлинається своєю ж жовчю
фу